Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Konzultant / The Counselor (2013) BDRip.CZ.1080p = CSFD 54% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Konzultant / The Counselor (2013) BDRip.CZ.1080p = CSFD 54% Názov:Konzultant / The Counselor (2013) BDRip.CZ.1080p = CSFD 54% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - cz Velikost:2.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-12-01 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Krimi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Thriller / Drama / Krimi
  USA / Velká Británie, 2013, 117 min (Special Edition: 138 min)Režie: Ridley ScottScénář: Cormac McCarthyKamera: Dariusz WolskiHudba: Daniel PembertonHrají: (Michael Fassbender - )Penélope Cruz(Cameron Diaz - )(Javier Bardem - )(Brad Pitt - )Bruno GanzRosie PerezÉdgar RamírezNatalie DormerDean Norris (více)Produkce: Ridley ScottMichael CostiganNick WechslerPaula Mae SchwartzSteve SchwartzStřih: Pietro ScaliaZvuk: Oliver TarneySimon HayesDoug CooperScénografie: Arthur MaxMasky: Conor O'SullivanKostýmy: Janty Yates


  Obsahy(1)Vysoce postavený advokát, ve filmu přezdívaný Konzultant ((Michael Fassbender - )), se prostřednictvím majitele nočního klubu Reinera ((Javier Bardem - )) přimotá k pochybnému obchodu s drogovým kartelem. On i Reiner ale brzy zjistí, že dohoda, kterou uzavřeli, jim nepřináší jen vidinu pohádkových zisků, ale zároveň je přivádí do víru událostí, jež pro ně mohou mít fatální následky. I když má Konzultant několik šancí hrozící katastrofě čelit, jeho arogance a touha po rychle vydělaných penězích mu nedovolují tyto možnosti využít. Když si posléze uvědomí, že přestal mít situaci pod kontrolou a z hráče se proměnil ve figurku ve hře, je už pozdě. Smrtící lavina nabírá na rychlosti a stahuje s sebou nejen jeho, ale i Reinera, dalšího zprostředkovatele obchodu Westraye ((Brad Pitt - )) nebo Konzultantovu krásnou snoubenku ((Penelope Cruz - )). Zdá se, že jediným člověkem, který v téhle absolutní krizi dokázal zachovat chladnou hlavu je Reinerova přítelkyně Malkina ((Cameron Diaz - )). Kdo z nich se dožije šťastného konce? (CinemArt)
  CSFD:https://www.csfd.cz/film/315891-konzultant/prehled/
   

     
     

     ONLINE  Hebrejec, PetrJaros, hudrbica, Adrian321,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  damien00752
  Ratio 0

  VIP

  24/01/2023 19.52.47
  niekto seed?? diky pekne


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.072 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 19:58
  memcache

  TOPlist