Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Kouzlo Belle Isle / The Magic of Belle Isle (2012)(CZ)[1080p] = CSFD 77% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Kouzlo Belle Isle / The Magic of Belle Isle (2012)(CZ)[1080p] = CSFD 77% Názov:Kouzlo Belle Isle / The Magic of Belle Isle (2012)(CZ)[1080p] = CSFD 77% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-11-09 Peerov:7 (Seed: 7, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Komedie,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Známy spisovateľ Monte Wildhorn, pripútaný na invalidný vozík, po smrti manželky prepadne alkoholu a prestane písať knihy. Vďaka synovcovi však strávi jedno výnimočné leto na starej chate na brehu jazera a zoznámi sa s rodinou od susedov - s atraktívnou osamotenou matkou a jej troma mladými dcérami, ktoré mu pomôžu nájsť stratenú inšpiráciu a obnoviť chuť do písania románov.
  Monte Wildhorn je starnúci spisovateľ, ktorý má najlepšie roky svojho života za sebou. Preslávil sa ako autor úspešných románov. Keď jeho žena, ktorá mu bola oporou aj múzou, nečakane zomrela, Monteho opustili tvorivé sily aj vôľa žiť a pripútaný na invalidný vozík len tupo prežíval pochmúrne dni plné žiaľu a alkoholu. Vtedy sa ozval jeho synovec Henry a aj napriek Monteho vôli ho dopravil na svoju zanedbanú chatu na brehu jazera pri malej usadlosti v štáte New York. Starý muž zvyknutý na ruch veľkomesta spočiatku protestoval a trpel, že sa má počas celého leta starať o starý rozheganý dom a veľkého psa. Netuší však, že ho čaká leto plné zmien a prekvapení. Najprv sa zoznámi so svojimi najbližšími susedmi O´Neilovcami, osamotenou matkou Charlotte a jej troma dcérami, tínedžerkou Willow, 9-ročnou nezbednicou Finnegan a malou Florou. Všetko sa zmení vo chvíli, keď na Monteho dvere zabúcha Finnegan a chce, aby ju naučil písať. Monte súhlasí, stane sa jej mentorom a dáva jej lekcie z predstavivosti. Keď Monte spozná vnímavého mladého muža Carla Loopa, spozná jeho talent, ujme sa ho a dáva mu lekcie. Na konci leta musí Monte odísť, ale cíti sa ako znovuzrodený. Ovplyvnil osudy všetkých obyvateľov usadlosti. A kto vie, čo im všetkým prinesie budúcnosť?

  Jazyk: CZ
  Titulky: Nie
  Rok vydání: 2012
  Délka: 1h 49mn
  Žánr: Romantický / Komedie / Drama
  http://www.csfd.cz/film/300229-magic-of-belle-isle-the/


  ...
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.052 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 14:45

  TOPlist