Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Kral Richard: Zrozeni sampionek / King Richard (2021) DVDRip.CZ = CSFD 76% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Kral Richard: Zrozeni sampionek / King Richard (2021) DVDRip.CZ = CSFD 76% Názov:Kral Richard: Zrozeni sampionek / King Richard (2021) DVDRip.CZ = CSFD 76% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-07-13 Peerov:24 (Seed: 24, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Sportovni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Drama / Životopisný / Sportovní
  USA, 2021, 145 min (Alternativní 139 min)Režie: Reinaldo Marcus GreenScénář: Zach BaylinKamera: Robert ElswitHudba: Kris BowersHrají: Will SmithAunjanue EllisSaniyya SidneyDemi SingletonJon BernthalTony GoldwynDylan McDermottSusie AbromeitErin Cummings, (více)Produkce: James LassiterWill SmithTim WhiteTrevor WhiteStřih: Pamela MartinZvuk: Ron BartlettScénografie: William ArnoldWynn ThomasWes HottmanMasky: Joanetta StowersCarla FarmerStacey MorrisNichelle 'Nikki' YoungKostýmy: Sharen Davis


  Obsah:Král Richard: Zrození šampiónek je životopisné drama, natočené podle skutečného příběhu, který inspiruje celý svět. Příběh Richarda Williamse (Will Smith), trenéra a otce světově proslulých tenistek Venus a Sereny, který má geniální plán jak dostat své dcery z ulic Comptonu v Kalifornii na světovou tenisovou scénu. Hluboce dojemný příběh ukazuje sílu rodiny, vytrvalost a neochvějnou víru jako prostředek k dosažení nemožného a ovlivnění nejen tenisového světa. (Vertical Ent.)


  CSFD:https://www.csfd.cz/film/816949-kral-richard-zrozeni-sampionek/prehled/
     
     

     ONLINE  marekbu, Charlesp, margharethe, Threadt, Slupy, crimcsoka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 17:24
  sql

  TOPlist