Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Kung Fu Panda (2008)(CZ/SK)[1080p][3D SBS] = CSFD 75% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Kung Fu Panda (2008)(CZ/SK)[1080p][3D SBS] = CSFD 75% Názov:Kung Fu Panda (2008)(CZ/SK)[1080p][3D SBS] = CSFD 75% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:3D Filmy Velikost:5.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-09-15 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Animovany,Dobrodruzny,Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ / SK
  Titulky: žiadne
  Kvalita zvuku: DD 5.1
  Kvalita videa: AVC MPEG 4
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/226216-kung-fu-panda/
  Rok vydání: 2008
  Délka: 1hod.28min.
  Žánr: Animovaný / Akční / Komedie
  Obal:


  Screen:


  PopisV líhni animovaných talentů studia DreamWorks se zrodil nový hrdina, který dokáže skvěle konkurovat jeho dosavadnímu tahounovi Shrekovi. Zatímco zelený zlobr se konečně usadil, na scénu nastupuje mladý, neklidný, roztomilý a totálně nešikovný pandí chlapík jménem Po. Ten musí v akcí a vtipem nabitém příběhu ujít neuvěřitelnou cestu, během níž se z uťápnutého prodavače nudlových polévek stane legendární Dračí bojovník.

  Ačkoliv se příběh odehrává ve středověké Číně, jeho kulisami by mohla být jakákoliv éra a oblast. Jeho hlavní náplní je totiž poselství, že i tomu největšímu zoufalci se může splnit jeho sen, když se ke snění přidá i trocha štěstí a především píle. Nicméně bez Číny bychom neměli hlavního hrdinu v podobě chlupaté pandy, která zbožňuje Kung Fu. Po je bojovým uměním posedlý natolik, že ignoruje vlastní nebetyčnou lenost a vydá se po pro něj nekonečných schodech do paláce v rodném Údolí klidu, aby na vlastní oči viděl volbu Dračího bojovníka – legendárního válečníka, který by zemi ochránil před pomstou démonického tygra Tai Lunga. Všeobecně se přepokládá, že se jím stane některý z pěti místních mistrů kung fu – tygřice, zmije, jeřába, kudlanky nebo opice – jenže prst guru Ugveje nakonec nečekaně ukáže na Poa. Zdejší učitel bojových umění, mistr Sifu, tak rázem čelí největší výzvě své kariéry. Musí z nemotorného, líného a nenažraného pandy stvořit legendu kung fu dřív, než se do Údolí klidu vrátí zlý Tai Lung a přeorá ho k obrazu svému. A protože Po i jeho mistr záhy pochopí, že v těch zdánlivě největších slabinách se mohou skrývat ty největší přednosti, nemusel by sen o Dračím bojovníkovi v černobíle chlupatém provedení být pohou utopií.

  Hlavním cílem režisérů Marka Osbornea a Johna Stevensona bylo natočit animovaný film, který by se nestal jen dalším z mnoha rodinných filmů se zvířátky. „Samozřejmě se lišíme už tím, že mísíme rodinnou komedii s poctivým kung fu filmem, který naprosto respektuje pravidla žánru. Nám šlo ale především o to, aby Kung Fu Panda byla nadčasová, aby nestárla. Aby se u ní stejně bavili dnešní diváci i ti, kteří film uvidí za pár let,“ říká Stevenson. Tvůrcům se podařilo slavné kung fu bojovníky obsadit ještě slavnějšími hlasy. V originále je mluví Jack Black, Dustin Hoffman, (Angelina Jolie - ) nebo Jackie Chan. První hereckou ligu se ale podařilo obsadit i v českém dabingu (Otakar Brousek starší, Saša Rašilov, Nela Boudová), takže zdejší diváci ochuzeni nebudou.


     
     

  3D (SBS) je pre aktívne okuliare. Na přehrávání v PC použijte Stereoscopic player, NVIDIA 3D Vision Video Player anebo Arcsoft TMT 5, možno přehrát v 3D TV přez USB vstup.
  ONLINE

  Kung Fu Panda (2008)(CZ)


  Kung Fu Panda 2 (2011)(CZ)


  Kung Fu Panda 3 (2016)(CZ)

  daffyyy, gripen2002, Olsaman, Fazer156, izzy333, rumicek88, cyrax1996, ZORO10, Lienka84, Terrione, kilda, NanoSkero, ptszm, steblo123, stip001, bonifac, hladny, rybka2016, papinko7377, ecros, wesdet, nefro, Adgaros, Suli_SVK, John_Rambo, opruzaak111, Kasabubu2, Abysiskapal, Kadrna, tayyger, 4o, Utanapistin, stejko, Cuchticka, dominik76, DankralYT, honzo123, Zhuleny_Sam, kukubibik, sarw1, Hyena93, Makroboss, wolfgon, marekkkk1234, silukas, Milan5, artymero, emokillerko, špaget84, inys, Carter007, Ladous, olizmichodidlo, XBARCAM, milankorny, sekwoy, Dubac260, Capcuch, Capcuch, MajklB, PavolH64, rkarloss, Dreadnouth, krocekfilip99, notys06, notys06, Rock68, hejkalko, fidzi1983, roubapet, Hamiq, Dolie45H, Mondotek, Bernson, Emil963, Mariost, Mavr, Funtomx, Rabbitpeter82, Kalis, Kalis, kozlik5, klefobezmena, ozerblud, miraarim, Palo1976205, RejbeK, Tomiliv, noaco12, makaka21, Robert291, monika81, monika81, monika81, Daniela-Petríková, Daniela-Petríková, ptr420, ptr420, mareklukac, Kruzy94, Munkhbayar, strunatec123, strunatec123, maxao, gejzademo1, Alexandra664, Lahvi5,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  11
  Lento
  Ratio 0.49

  Clen

  09/04/2019 13.24.17
  pls seed


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 21:34
  sql

  TOPlist