Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

LOTR: The Battle for Middle Earth Anthology | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  LOTR: The Battle for Middle Earth Anthology Názov:LOTR: The Battle for Middle Earth Anthology Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:9.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-12-26 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Lotr The Battle For Middle Earth  Lokalizace:EN
  Rok vydání:2004


  Obdivovatelé fantastické říše Středozemě, je tu pro vás nová hra, která vás tam zavede. A nejen to, jak už samotný název hry napovídá - The Lord of the Rings: The Battle for the Middle-Earth - bude se o ni i bojovat. Real-timová strategie je navržena tak, aby zaujala jak nováčky v žánru RTS, tak hardcorové pařany. Hráči si budou moci vybrat, zda se přidají na stranu dobra anebo zla a budou tak chtít velet jezdcům Rohanu, armádám Gondoru, legiím Mordoru nebo silám Sarumana. Pro obě ze stran je připraveno šest aktů o několika misích. O tom, že se v Battle for Middle-Earth setkáte se známými postavami, vůbec nepochybujte. Jsou zde hrdinové jako Aragorn, Gandalf, Saruman, ad. Každý z nich má své silné a slabé stránky. Tvůrci je také obdařili určitými prvky RPG, takže se svými hrdiny budete moci šplhat po žebříčku úrovní a nabírat nové schopnosti. Co se týče strategické části, je zde i určitý zjednodušený model budování, přičemž podmínky jsou různé pro každou rasu. Obyvatelé železného pasu budou moci využívat stromy, Gondor (Jižní království) bude mít k dispozici farmy, zatímco Mordor (Černá země) nebude mít nic. Všem ovšem bude dostupné zlato, i když ne formou, jaká je obvyklá u jiných RTS, tedy prostřednictvím dolů, ale tak, že se ve hře objeví jednotky nebo budovy, které po sobě v případě zničení zlato zanechají.  Minimální konfigurace:
  Windows XP, Vista, 7, 1.3 GHz Intel Pentium, 256 MB RAM, Nvidia GeForce2 nebo lepší, DirectX 9, 5 Gb volného místa na Hardisku  Lotr The Battle For Middle Earth 2  Lokalizace:EN
  Rok vydání:2006


  Poprvé v herní zábavě si znovu můžete připomenout bitvy, které znáte z filmové trilogie podle námětu knihy J.R.R. Tolkiena, ve hře The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth II.

  Vydejte se na poutavou výpravu pro jednoho hráče, která Vás zavede do válečné vřavy na severu, které se účastní tři strany: trpaslíci, elfové a skřeti. Objevte nové strategické postupy - postavte hrad kdekoli, vytvořte svého vlastního hrdinu Středozemě, atd. Mějte se však na pozoru, tato nově objevená Středozemě je plná nebezpečných nepřátel, ovládaných novým počítačovým systémem, který jim propůjčuje skvělé schopnosti. Je tady hodně k vidění, ale také hodně toho, čeho se můžete obávat. Vyhrají Vaše armády válku o Středozemi nebo je přemůžou nepřátelské síly? Ovládněte Středozemi a rozhodněte o jejím dalším osudu.
  Minimální konfigurace:
  Operační systém: Windows XP
  Mechanika: DVD
  Procesor: 1600 MHz
  Operační pamět: 256 MB RAM
  Grafická karta: 3D grafická karta se 64 MB  Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 2: The Rise of the Witch-King  Lokalizace:EN
  Rok vydání:2006


  Pán prstenů: Bitva o Středozem 2 - Vzkříšení Černokněžného krále je pro platformu PC. Pán prstenů: Bitva o Středozem 2 - Vzkříšení Černokněžného krále patří do kategorie Hry/Strategie. Pán prstenů: Bitva o Středozem 2 - Vzkříšení Černokněžného krále je strategie. Výrobce produktu Pán prstenů: Bitva o Středozem 2 - Vzkříšení Černokněžného krále je EA.  Minimální konfigurace:
  Windows XP, procesor 1600MHz, pamět 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 5.50GB volno na disku

  The Battle for Middle Earth Anthology

         


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -1
  Renko22
  Ratio 0.11

  Clen

  02/01/2019 14.16.24
  Odpovedat

  nainštalovať to ide, dám spustiť, zobrazí sa spúšťacie okno, po chvíli ho vypne a nič sa nedeje. Win 10...dá sa to nejako spraviť?

  20
  sisi
  Ratio 0.18

  Clen

  30/12/2018 21.26.10
  Odpovedat

  no nechci strašit ale mě to píše poruchu a nejede jak jste na tom ostatní jede vám to ?

  1
  moninik707
  Ratio 0.32

  Clen

  29/12/2018 16.38.55
  Odpovedat

  obsahuje to aj ten novy patch 1.09 ?

  -1
  Notikar
  Ratio 3.2

  Member+

  27/12/2018 11.12.47
  Odpovedat

  To stáhneš všechny tři díly ? Jinak mega.

  -1
  houmers
  Ratio 30.94

  Neschvaleny

  26/12/2018 18.21.40
  Odpovedat

  jj čekám už hodinu a nikdo nikde a já si kuli tomu koupil noví lubrikant
  Uploader
  26/12/2018 17.55.44
  Odpovedat

  Dik houmersaku hlavne to vem dopusy

  -2
  houmers
  Ratio 30.94

  Neschvaleny

  26/12/2018 17.45.41
  Odpovedat

  Tak toto je luxus práce klubouk dolu máš to za 5*


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.098 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 22:03

  TOPlist