Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Labyrint mysli / Mindscape / Anna (2013)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 67% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Labyrint mysli / Mindscape / Anna (2013)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 67% Názov:Labyrint mysli / Mindscape / Anna (2013)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 67% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:9.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-08-12 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Psychologicky,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ, EN
  Titulky: CZ forced, CZ, SK
  Žáner: Psychologický / Thriller / Drama
  Krajina pôvodu: USA / Španělsko / Francie / Velká Británie
  Rok vydania: 2013
  Trvanie: 99 min
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/328219-labyrint-mysli/prehled/
  IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1715336/  Režie: Jorge Dorado
  Scénář: Guy Holmes
  Kamera: Óscar Faura
  Hudba: Lucas Vidal
  Hrají: Taissa Farmiga, Mark Strong, Brian Cox, Richard Dillane, Antonia Clarke, Noah Taylor, Clare Calbraith, Jessica Barden, Saskia Reeves, Alberto Ammann, Indira Varma, Hovik Keuchkerian, Jan Messutat, Rod Hallett, Bruno Sevilla, Julio Perillán, Minnie Marx

  Obsah:
  John je obdarován mimořádnými schopnostmi a pracuje jako "paměťový" detektiv společnosti Mindscape. Jeho úkolem je vracet se zpět v čase na místa zločinů, a odhalit tak vraha. Během jednoho sezení John dostane mrtvici a po dobu dvou let pro firmu nemůže pracovat. Bez finančního příjmu se dostává do dluhů, jeho dům je na seznamu hypoteční agentury a on si začíná uvědomovat, že musí začít vydělávat. Jeho novým případem je dcera bohatých rodičů, která z ničeho nic začala odmítat stravu. Johnova role je jednoduchá - musí docílit toho, aby opět začala žít jako obyčejná dospívající dívka, aby nemusela být umístěna do specializovaného ústavu. Jedná se na první pohled o snadný případ, ale čím hlouběji John proniká do dívčiny paměti, tím tajemnější a děsivější celý případ je.(Nova Cinema)
  ...
  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 1.111 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 20:12

  TOPlist