Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Lide, ktere mozna znas / People You May Know (2017)(CZ)[WebRip] = CSFD 59% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Lide, ktere mozna znas / People You May Know (2017)(CZ)[WebRip] = CSFD 59% Názov:Lide, ktere mozna znas / People You May Know (2017)(CZ)[WebRip] = CSFD 59% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-06-29 Peerov:38 (Seed: 35, Leech: 3)
  Zaner:Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Originalny nazev: People You May Know
  Rok vydani: 2017
  Delka: 87 min
  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  Odkaz na csfd: https://www.csfd.cz/film/439085-people-you-may-know/prehled/
  Odkaz na imdb: https://www.imdb.com/title/tt5318534/

  ...
  Jed Triplett (Nick Thune) - chlapík, který se živí úpravou fotek v Adobe Photoshopu. Mohlo by se tak zdát, že je plně spjat s dnešním světem a životem, ale jeden aspekt odmítá. Sociální sítě - obrazovky si užije dostatek při své práci, proto hledá skutečný kontakt s lidmi. Nemá facebook, instagram, twitter, chce s lidmi mluvit, když je potká a má chuť s nimi opravdu mluvit, chodí do své oblíbené kavárny a má svou romantickou představu o tom, jak potká matku svých dětí.
  Náhodně ve své oblíbené kavárně osloví Tashu Lorino (Halston Sage), která je jeho protipól. Sociální sítě jsou její prací i životem. Z Jeda dělá zakrátko svůj experiment, využívá jeho talentu s fotkami a z relativně obyčejného kluka se stává internetová hvězda a Jed se tomu nijak nebrání.  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Threadt
  Ratio 5.46

  Odbornik

  29/06/2020 21.05.37
  Dík, Upe.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 10:24

  TOPlist