Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Lov na prisery / Zhuo yao ji / Monster Hunt (2015)(CZ)[720p] = CSFD 61% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Lov na prisery / Zhuo yao ji / Monster Hunt (2015)(CZ)[720p] = CSFD 61% Názov:Lov na prisery / Zhuo yao ji / Monster Hunt (2015)(CZ)[720p] = CSFD 61% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:3.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-01-12 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Fantasy,Komedie,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Originalny nazev: Zhuo yao ji
  Prelozeny nazev: Lov na příšery (festivalový název)
  Rok vydani: 2015
  Delka: 117 min
  Jazyk: Český  ...  Odkaz na csfd: https://www.csfd.cz/film/24542-lov-na-prisery/prehled/
  Odkaz na imdb: https://www.imdb.com/title/tt3781476/


  Kdysi dávno žili monstra vedle lidských obydlí. Lidé je jednoho dne porazili a oni uprchli do vzdálených hor. Vytvořili si tam vlastní království, ve kterém žijí dodnes. Pokud nějaké z nich uprchlo z tohoto místa a zabloudilo mezi lidi, čekala ho smrt. Úřad pro lov monster odváděl takovou dobrou práci, až lidé zapomněli, že monstra vůbec existovaly. Tak to platilo až dosud.

  Krále však znenadání zabijí a těhotná královna je na útěku před vrahy. Aby zachránila vlastní dítě před smrtelným nebezpečím, odhodlá se k neuvěřitelnému činu. Vloží svůj plod do lidského mužského těla. Chudák Song Tianyin má smůlu, že byl nablízku. Musí si vytrpět neobvyklé těhotenství a přitom bojovat o holý život, protože Lovci monster jsou mu na stopě.  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.097 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 21:23

  TOPlist