Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Lovci prokletych pokladu / Blood & Treasure S01E05 (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 49% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Lovci prokletych pokladu / Blood & Treasure S01E05 (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 49% Názov:Lovci prokletych pokladu / Blood & Treasure S01E05 (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 49% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:862.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-08-02 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Cz
  Titulky: Cz (Forced v obraze)
  Rok vydání: 2019
  Délka: 41 minut
  Žánr: Akční / Dobrodružný
  https://www.csfd.cz/film/619975-lovci-prokletych-pokladu/prehled/  Danny McNamara je bývalý agent FBI, který se v současnosti živí jako právník v oblasti historických uměleckých předmětů. Jeho známý Jay Reece si ho najme, aby mu pomohl najít Dr. Anu Castillovou, která byla unesena teroristou Karimem Faroukem během své výpravy za objevem hrobky Antonia a Kleopatry. McNamara souhlasí, že se akce zúčastní, ale jako parťáka si vymíní svou bývalou přítelkyni Lexi Vaziriou, profesionální zlodějku a podovdnici. Lexi by mu měla pomoci získat kontakt na černém trhu, kde by se případně artefakty po Antoniovi a Kleopatře mohli prodávat. Lexi souhlasí se spoluprací pod podmínkou, že ji bude policií odpuštěný její podvod v Monte Carlu. Společně se vydávají do Říma, kde by mělo proběhnou setkání kupců z černého trhu. Zde se vydávají po stopách Aidena Shawa, který je má přivést k Faroukovi. V rámci taktiky jej však nechají utéct. Danny a Lexi vzpomínají na svůj vztah, který však skončil po smrti Lexiina otce. Danny totiž v jedné z předchozích akcí nechal utéct teroristy, aby nevyvolal mezinárodní konflikt. Pachatelé se však rozhodli pomstít Lexiinu otci, jehož obchod nechali vyhodit do povětří.

  ...  majlincok, 8CZ8, troll1349,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 03:49

  TOPlist