Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Mary Poppins se vraci / Mary Poppins Returns (2018)(CZ/EN)[Blu-ray][1080p] = CSFD 60% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Mary Poppins se vraci / Mary Poppins Returns (2018)(CZ/EN)[Blu-ray][1080p] = CSFD 60% Názov:Mary Poppins se vraci / Mary Poppins Returns (2018)(CZ/EN)[Blu-ray][1080p] = CSFD 60% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Blu-ray Filmy Velikost:42.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-05-04 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Fantasy,Muzikal,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : ENG , CZE , POL , RUS , GRE
  Titulky : ENG , CZE , POL , RUS , GRE ... Multi ... (DISC INFO)
  Odkaz na CSFD:https://www.csfd.cz/film/150190-mary-poppins-se-vraci/prehled/
  Rok vydání: 2018
  Délka: 130 min
  Žánr: Rodinný / Fantasy / Muzikál  Režie: Rob Marshall 
  Předloha: P.L. Travers (kniha) 
  Scénář: David Magee 
  Kamera: Dion Beebe 
  Hudba: Marc Shaiman 
  Hrají: (Emily Blunt - ), Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, (Meryl Streep - ), Colin Firth, Julie Walters, Pixie Davies, Nathanael Saleh, Joel Dawson, Kobna Holdbrook-Smith, Dick Van Dyke, Angela Lansbury, Jeremy Swift, David Warner, Jim Norton, Noma Dumezweni, Steve Nicolson, John Dagleish, Karen Dotrice, Chris O'Dowd, Mark Addy, Ed… (více) 
  Producenti: Rob Marshall, John DeLuca, Marc Platt 
  Střih: Wyatt Smith 
  Scénografie: John Myhre 
  Kostýmy: Sandy Powell 

  Film se odehrává kolem roku 1930, v období ekonomické krize v Londýně (v období, ve kterém se odehrávají i původní knihy) a předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal (Ben Whishaw) a Jana (Emily Mortimer), už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen (Julie Walters). Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins ((Emily Blunt - )). Za pomoci veselého lampáře Jacka (Lin-Manuel Miranda) a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy ((Meryl Streep - )).  ...

     ONLINE

  CZ dabing


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.074 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 13:42

  TOPlist