Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

MasterChef Česko S07E04 (2023)[WebRip][720p] = CSFD 54% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  MasterChef Česko S07E04 (2023)[WebRip][720p] = CSFD 54% Názov:MasterChef Česko S07E04 (2023)[WebRip][720p] = CSFD 54% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:TV Pořad - Velikost:965.7 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-18 Peerov:11 (Seed: 11, Leech: 0)
  Zaner:Reality-TV,Soutezni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/1408306-masterchef-cesko/1400796-serie-7/prehled/
  Soutěžní / Reality-TV
  Česko, 2023 (Alternativní 80 min)  Obsah:
  Nejznámější a největší kuchařská soutěž MasterChef se vrací! A s ní i nová dávka vzrušení, napětí a výzev. Přísní a nekompromisní šéfkuchaři – Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář – vybrali 16 vášnivých amatérských kuchařů, kteří budou bojovat o titul MasterChef Česko a dva a půl milionu korun. Na soutěžící čekají obtížné výzvy, na jejichž konci bude muset v každé epizodě nejméně jeden kuchař soutěž opustit. Soutěžící prověří nejen své kuchařské, ale i cukrářské dovednosti. Prokážou také, jak umějí pracovat nejen jako jednotlivci, tak i v týmu. Každá série soutěže MasterChef je jedinečná a přináší nejednu novinku. Tentokrát začne souboj o nejlepšího amatérského kuchaře rovnou finálovou šestnáctkou, která se musí poprat s novými, extrémně těžkými výzvami, které prověří jejich schopnosti nejen v kuchyni MasterChefa, ale i v náročných venkovních výzvách. Letošní ročník nabídne oblíbené testy chuti a znalostí, stejně jako výjimečné hosty či časově náročné úkoly, tentokrát bez možnosti vrátit se do hry. Letos bude navíc přikládána mnohem větší důležitost lokálním surovinám a s ohledem na životní prostředí i minimu plýtvání.


     
     
  CharlesPaul, mhr369, javana,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.076 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:00
  memcache

  TOPlist