Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Megadeth - Peace sells...But who´s buying (Extended 2004 remasted) (1986) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Megadeth - Peace sells...But who´s buying (Extended 2004 remasted) (1986) Názov:Megadeth - Peace sells...But who´s buying (Extended 2004 remasted) (1986) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hudba - Velikost:146.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-06-11 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Artist...............: Megadeth
  Album................: Peace Sells...But Who's Buying?
  Genre................: Thrash Metal
  Source...............: CD
  Year.................: 1986
  Ripper...............: EAC (Secure mode) / LAME 3.92 & Asus CD-S520
  Codec................: LAME 3.97
  Version..............: MPEG 1 Layer III
  Quality..............: Insane, (avg. bitrate: 320kbps)
  Channels.............: Joint Stereo / 44100 hz
  Tags.................: ID3 v1.1, ID3 v2.3
  Information..........:

  Ripped by............: somebody on 24.01.2015
  Posted by............: somebody on 11.06.2024
  News Server..........: news.astraweb.com
  News Group(s)........: alt.binaries.pl.mp3

  Included.............: NFO


  ---------------------------------------------------------------------
                        Tracklisting
  ---------------------------------------------------------------------

    1. Megadeth - Wake Up Dead                                 [03:36]
    2. Megadeth - The Conjuring                                [05:01]
    3. Megadeth - Peace Sells                                  [04:01]
    4. Megadeth - Devils Island                                [05:04]
    5. Megadeth - Good Mourning / Black Friday                 [06:39]
    6. Megadeth - Bad Omen                                     [04:02]
    7. Megadeth - I Ain't Superstitious                        [02:43]
    8. Megadeth - My Last Words                                [04:46]
    9. Megadeth - Wake Up Dead (Randy Burns Mix)               [03:37]
   10. Megadeth - The Conjuring (Randy Burns Mix)              [05:00]
   11. Megadeth - Peace Sells (Randy Burns Mix)                [03:59]
   12. Megadeth - Good Mourning / Black Friday (Randy Burns Mix)[06:37]
   13. Megadeth - Problems (Sex Pistols cover)                 [03:56]

  Playing Time.........: 59:09
  Total Size...........: 135,73 MB

  Když se řekne METALLICA, vybaví se opravdu velké spoustě lidí spousta věcí – většině z nich „nafing els meddrs“, pro někoho jde o synonymum k výrazu „brutální náhul“, nebo „šílená kalba“. Jinému vytanou vzpomínky na mládí a nebo třeba první krůčky v poznání metalové hudby. Pro nás je ale podstatné, že existuje velká skupina lidí, co druhým dechem dodává jediné slovo – MEGADETH.

  MEGADETHPropletené osudy obou partiček jsou notoricky známé, takže si je oživíme jen zkratkovitě. Mustaine v METALLICE jako sólový kytarista hodně chlastal a fetoval. Při jednom ze svých excesů zbořil koncertní náklaďák, Hetfield se nasral a z kapely ho dost drsně vyhodil. Frackovitý zrzek s velkým egem založil novou partičku, jíž byli právě MEGADETH. Kapela se celkem rychle vypracovala a i přes Mustainovu uzurpátorskou povahu začala šlapat METALLICE brzy na paty. Bohužel u toho už zůstala. I přes všechny komplexy hlavního zrzka ze svého minulého působiště a usilovnou snahu nebyli MEGADETH schopni vystoupit ze stínu popularity původní kapely (naštěstí jen popularity). Možná až do roku 2003/2004, kdy se v obou kapelách začaly dít opravdu zajímavé věci a v METALLICE navíc ještě začali hrát fakt divnou hudbu, ale to už je jiná pohádka. Stejně jako mnozí jiní i já nekriticky žral ve své hudební adolescenci METALLICU a MEGADETH bral jakožto její neadekvátní alternativní přívažek i přes to, že jsem jejich tvorbu dobře znal. S postupem času se můj pohled na věc kupodivu radikálně změnil. Zatímco od METALLICY už dnes poslouchám hlavně skvělou dvojici alb „Load“ a „Reload“ (taktéž jsem je v době vydání moc nezbožňoval) a samozřejmě geniální skladbu „One“. K dlouho opomíjeným MEGADETH jsem si našel cestu až relativně nedávno. Ne náhodou to bylo v době, kdy jsem začal koketovat s progresivněji laděnou hudbou. Člověk zkrátka do jejich tvorby asi musel dospět. A právě album „Peace Sells… But Who’s Buying?“ se pro mě stalo vlajkovou lodí první etapy existence kapely. Mé nejoblíbenější etapy. Skladby jako „Wake Up Dead“, „Peace Sells“, nebo excelentní majstrštyk „Good Mourning/Black Friday“ a modla „My Last Words“ jsou hotovým vtělením toho, co si představím pod pojmem MEGADETH. Rytmicky ani pěvecky možná nejsou až tak velkým zázrakem, ale ve spojitosti s excelentní kytarovou prací, celkovým zvukem a rozaranžováním se celá deska může řadit k tomu, čemu se říká legenda. Skladby budí i dnes – dvacet let od vydání – v posluchači pocit určité aktuálnosti. Možná proto, že jsou samy o sobě velmi unikátní. Obecně se sice nazývají thrash metalem, ale ve skutečnosti jsou podle mého názoru od tohoto pojmu dost daleko. Nic podobně zpracovaného nebylo vlastně mimo z desek kapely skoro nikde ke slyšení. Vždyť kdo by chtěl proboha „zpívat“ jako Mustaine?

  Z alba „Peace Sells…“ je znát, že nad ním někdo opravdu přemýšlel, nebo musel mít hodně velké štěstí. Ale může mít někdo čtyřikrát po sobě takové štěstí? Navíc když pokaždé vymění půlku sestavy? Jsou kapely, které jsme poslouchali všichni – a ne, že ne. Všichni jsme poslouchali METALLICU, všichni jsme poslouchali MANOWAR a ti zoufalejší z nás dokonce i RUNNING WILD (ti největší šprýmaři je poslouchají dodnes). Všichni jsme poslouchali MEGADETH. A troufám si říct, že i dnes, když už je hudební scéna přece jen trochu jinde, může většina z nás poslouchat staré desky MEGADETH se zájmem. Bez pobaveného úsměvu. Aniž by si člověk říkal : „Cože? Tohle sem tenkrát poslouchal? To sem byl ale vůl.”  pohee, robocop11,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.068 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 23:34
  sql

  TOPlist