Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Mestecko Peacock / Peacock (2010)(CZ) = CSFD 58% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Mestecko Peacock / Peacock (2010)(CZ) = CSFD 58% Názov:Mestecko Peacock / Peacock (2010)(CZ) = CSFD 58% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:700.0 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-06-11 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Psychologicky,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Czech
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/239157-mestecko-peacock/
  Rok vydání: 2010
  Délka: 90 min
  Žánr: Drama / Psychologický / Thriller

  ...  Obsah:
  Bankový úradník John Skilpa žije pokojný život v malom meste Peacock v Nebraske. Skôr, než odíde do práce, žena mu uvarí raňajky a potom začína nový deň. Susedia a obyvatelia z mestečka, ktorí Johnyho, a jeho ženu sledujú, nemajú potuchy, že John a jeho žena Emma sú jedna a tá istá osoba, a že John vytvára okolo svojej osoby podivnú fantazmagóriu. Po nehode vlaku na jeho záhrade prichádza žena Maggie z jeho minulosti a rozvíri temné vody jeho podvedomia. Keď susedia Emmu začali vídavať na scéne, mylne sa domnievajú, že je to Johnova manželka. Slobodná matka Maggie je kľúčom k jeho minulosti. John nakoniec rozbije krehkú rovnováhu svojej príčetnosti a mesto musí veriť jemu a jeho "alter ego" sú muž a žena ....

  Screeny:

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 15:15

  TOPlist