Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Mraziva Pomsta / Cold Pursuit (2019)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 62% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Mraziva Pomsta / Cold Pursuit (2019)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 62% Názov:Mraziva Pomsta / Cold Pursuit (2019)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 62% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:15.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-07-10 Peerov:31 (Seed: 31, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Drama,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: CZ, EN
  Titulky: CZ forced, CZ
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/496191-mraziva-pomsta
  Rok vydání: 2019 
  Délka: 118 min 

  Akční / Drama / Thriller
  USA / Velká Británie / Norsko / Kanada, 2019, 118 min


  Režie:
  Hans Petter Moland
  Scénář:
  Frank BaldwinKim Fupz Aakeson (původní scénář)
  Kamera:
  Philip Øgaard
  Hudba:
  George Fenton
  Hrají:
  (Liam Neeson - )Laura DernEmmy RossumTom BatemanWilliam ForsytheJulia JonesDomenick LombardozziRaoul Max TrujilloJohn DomanAleks PaunovicNathaniel ArcandBen CottonTom JacksonMichael EklundBradley StrykerBenjamin HollingsworthArnold PinnockElizabeth ThaiVenus TerzoDani AlvaradoJim ShieldMichael AdamthwaiteEmily MaddisonDavid O'HaraGus HalperWesley MacInnesGlen GouldElysia RotaruVictor Zinck Jr.Loretta WalshNels LennarsonMax Montesi

  Obsah:

  Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje (Liam Neeson - ) Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě.

  ...
  ONLINE

  CZ dabing


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.096 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 19:44

  TOPlist