Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Muzi v cernem / Men in Black 1,2,3 (1997-2012) (CZ) = CSFD 79% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Muzi v cernem / Men in Black 1,2,3 (1997-2012) (CZ) = CSFD 79% Názov:Muzi v cernem / Men in Black 1,2,3 (1997-2012) (CZ) = CSFD 79% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-02-18 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Komedie,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Muži v černém 1 (1997) CZ
  Jazyk: Čeština
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/11893-muzi-v-cernem/
  Rok vydání: 1997
  Délka: 98minut
  Žánr: Komedie / Sci-Fi / Akční

  Obal


  Screen


  Popis
  Dělat tuhle práci chce nejen chladnokrevné IQ a bleskové reflexy, ale také zatraceně dobrý žaludek. Když se totiž do neposlušné potvůrky z vesmíru střelí speciální pistolí, změní se ve zlomku sekundy v odporný sliz, který zaneřádí okolí v okruhu několika metrů. "K" ((Tommy Lee Jones - )), veterán supertajné vládní agentury MiB (Men in Black), která má na starost ostrahu planety Země před vetřelci z vesmíru, by mohl vyprávět. Schopný newyorský polda "J" (Will Smith) by mu nejspíš nevěřil ani slovo, kdyby ovšem jednoho večera na vlastní kůži náhodou nezažil, jaké to je pronásledovat mimozemšťana. Žijí mezi námi a maskují se - vysvětlil "K" - "někdo na ně musí dávat pozor" - dodal a vybral si mladého poldu za svého nového partnera. Právě včas! Nedaleko New Yorku přistál létající talíř a v něm nejodpornější a nejnaštvanější padouch celého vesmíru. Osud země zase jednou visí na vlásku.


     
     

  Muži v černém 2 (2002) CZ
  Jazyk: Čeština
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/13694-muzi-v-cernem-2/
  Rok vydání: 2002
  Délka: 88minut
  Žánr: Komedie / Sci-Fi / Akční

  Obal


  Screen


  Popis
  Uplynuly čtyři roky od okamžiku, kdy K a J - genti tajné neoficiální organizace MIB dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi - dvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy čerstvě získaný agent J se v organizaci etabloval, zatímco jeho starší zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Serleena však obsadí budovu organizace MIB a jako rukojmí si vezme jeho zaměstnance. J nezbývá než požádat o pomoc jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K.


     
     


  Muži v černém 3 (2012) CZ
  Jazyk: Čeština
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/264588-muzi-v-cernem-3/
  Rok vydání: 2012
  Délka: 102minut
  Žánr: Komedie / Sci-Fi / Akční

  Obal


  Screen


  Popis
  Ve filmu Muži v černém 3 jsou známí agenti J (Will Smith) a K ((Tommy Lee Jones - )) zpět... A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K (Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.


     
     
  ONLINE

  Muzi v cernem / Men in Black (1997)(CZ)


  Muži v černém 2 / Men in Black II (2002)(CZ)


  Muži v černém 3 / Men in Black 3 (2012)(CZ)

  Charlesp, martingrentzner, MartinSch, black-flag, Tyč9073, milanobj, Rudolf1987, dkas01, dkas01, jardab, Ghost213, ota74, mirekto, alfred1993, johnymayal, chocholusik7, planco, Onkyo310, Namail, rozmardo,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 19:34
  sql

  TOPlist