Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Nae meorisogui jiugae (2004)[1080p] = CSFD 85% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Nae meorisogui jiugae (2004)[1080p] = CSFD 85% Názov:Nae meorisogui jiugae (2004)[1080p] = CSFD 85% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:2.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-08-29 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : KOR
  Titulky : CZE (.SRT) | Kontejner : CZE , ENG
  Rok vydání : Jižní Korea, 2004
  Délka : 2 hod  24 min (Director's cut: 144 min)
  Žánr : Drama / Romantický
  Odkaz na ČSFD:  https://www.csfd.cz/film/197196-nae-meorisogui-jiugae/prehled/
  Odkaz na IMDB:  https://www.imdb.com/title/tt0428870/  Režie : Jae-han Lee
  Scénář : Jae-han Lee


  Hrají (Actors) : Woo-seong Jeong, Ye-jin Son, Jong-hak Baek, Kwang-rok Oh, Joong-ki Kim, Sang-gyoo Park, Hie-ryeong Kim, Ji-hyun Seon, Boo-seon Kim, Min-seong Jeong, Byeong-gil Kwon, Seon-jin Lee, Yong-wook Jin, Yeong Hyeon, Hyeon-tak Sin, David McInnis  OBSAH :  Působivý příběh mladé dívky z dobré a honosné rodiny, která se bláznivě zamiluje do jednoho ze zaměstnanců svého otce. Přestože je zklamaná ze svého předchozího vztahu, probudí v ní náhodné setkání s mladým tesařem hluboké city. Zprvu nepřístupný mladík podlehne jejímu nevinnému kouzlu a společně překonají společenské rozdíly, vezmou se a odstěhují se na venkov.

  Ačkoliv zní tento příběh jako z pohádky, vyústí do kruté reality. Do reality, kterou připravil osud, zcela nečekaně a zcela radikálně. Ale... i když paměť vypíná, hluboký cit zůstává. Tento silný příběh je nejen o lásce, ale také o obrovské síle a víře. A o tom, že zapomenout se nedá, i když tomu osud chce jinak.(charlosina)

  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.051 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 10:26

  TOPlist