Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Navara David - Wavesbury (Marek Holy)2020(8h6m)=80% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Navara David - Wavesbury (Marek Holy)2020(8h6m)=80% Názov:Navara David - Wavesbury (Marek Holy)2020(8h6m)=80% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Mluvené slovo - Velikost:232.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-11-03 Peerov:31 (Seed: 31, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  UKÁZKA
  David Návara

  , ଘ( ͡° ͜ʖ ͡°)  ( • ) ( • )-----(≖_≖)
  Wavesbury


  čas: (8h6m) L.P (2020)
  účinkují:  (Marek Holý)
  Detektivky, Novely, povídky, jiné čtivo a nebezpečné deviace  Napínavý historický román z dob, kdy anglické koráby vládly oceánům.

  Je polovina 18. století a povstání příznivců stuartovského krále Jakuba na Skotské vysočině bylo poraženo. Anglický důstojník lord David z Wavesbury patří k vládním, vítězným jednotkám.

  Po bitvě se však nepouští do loupení a plenění jako ostatní. Zastane se skotského šlechtice MacDermotta, který mu na oplátku nabídne své přátelství. Brzy však neodkladné záležitosti Wavesburyho odvolají do rozbouřené Indie.

  Po krátkém čase se vrací zpět na rodné ostrovy, aby se s náhle zesnulým MaDermottem naposledy rozloučil. Setkání s MacDermottovou dcerou Elizabeth však jeho život obrátí nečekaným směrem...

  Hrabě David Wavesbury, v té době podplukovník Wavesbury, chystá uprostřed znesvářené Indie doprovodit Roberta Clivea na výpravu proti zdrcující přesile. Po ztrátě důstojníka vezme zavděk jakoukoliv náhradou. Mladý podporučík John Ferrel totiž skrývá nejedno tajemství. Ani po návratu domů – již po boku milované Elizabeth – nemá Wavesbury čas těšit se z rodinného štěstí. Líbánky nedopadnou právě podle jejich představ, když se objeví dávný Elizabetin známý, který chce využít dceru rebela pro své politické cíle. Elizabeth čeká nelehká volba. Může být vůbec ochotna postavit se kvůli svému manželovi za vévodu z Cumberlandu, Řezníka Vysočiny? Ke všemu kolují zvěsti, že na Wavesburyho barbadoské plantáži straší. Hrabě Wavesbury je skeptický ke všemu nadpřirozenému, ale žádost jeho správce o zásah je natolik naléhavá, že si ji nemůže dovolit ignorovat. Když se začnou opakovat útoky na Elizabetin život, Wavesbury je nucen jednat. Nenese nakonec za většinu předchozích událostí odpovědnost jediný neznámý nepřítel? Kdosi v pozadí s vlastními cíli?

  Série: Wavesbury 2.
  Žánr: Literatura česká , Historické romány
  Vydáno: 2019 , Jonathan Livingston
  Počet stran: 440
  Jazyk vydání: český
  ISBN: 978-80-7551-143-0


  Formát                                      :M4a
  Bit rate mode                             : Variable
  Bit rate                                      : 64 kb/s
  Kanál(y)                                    : 2 kanály
  Sampling rate                            : 44 kHz


  ФАК Ю  JosefJulina, pohee, luboskopavol, pepa49, Andy28, eduard33, haseki, adminsys32, orlov, Antonína, kamic, marekus112, Petenem,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  orlov
  Ratio 0.09

  VIP

  05/11/2023 10.59.41
  Zdravím.

  Bude aj prvý a tretí diel tejto trilógie ?


  --------------
  >> 05/11/2023 11.12.02
  orlov: Opravujem sa. Až po stiahnutí som zistil, že sú tam tri diely. A budú aj ďalšie ?


  --------------
  >> 05/11/2023 17.42.11
  UPLOADER:
  nemám tucha, nakoukávání do budoucnosti není moje disciplína


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.104 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 03:35
  memcache

  TOPlist