Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Nelidske zdroje / Derapages - 1. serie [WebRip][1080p] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Nelidske zdroje / Derapages - 1. serie [WebRip][1080p] Názov:Nelidske zdroje / Derapages - 1. serie [WebRip][1080p] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:6.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-17 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : FRA  
  Titulky : CZE (.SRT) | Kontejner : ENG  |||  Překlad CZ titulků : Roman Placzek
  Rok vydání : Francie, 2020
  Žánr : Drama / Thriller
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/847328-nelidske-zdroje/komentare/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt12101170/

  Režie : Ziad Doueiri
  Scénář : Pierre Lemaitre, Perrine Margaine
  Kamera : Tommaso Fiorilli
  Hudba : Éric Neveux
  Producent : Gilles de Verdière
  Střih : Camille Toubkis
  Scénografie : Françoise Dupertuis
  Domovská stanice : Netflix


  Hrají (Actors) : Eric Cantona, Suzanne Clément, Alex Lutz, Gustave Kervern, Alice de Lencquesaing, Aleksandra Yermak, Frans Boyer, Louise Coldefy, Carlos Chahine, Yann Collette, Cyril Couton, Nicolás Martínez, Adama Niane, Xavier Robic, Sacha Bourdo, Vincent Desagnat  OBSAH : Nezaměstnaný Alain Delambre se zoufale snaží odrazit ode dna. Je připravený udělat cokoli, aby získal práci v obří korporaci Exxya.(Netflix)

  Názvy epizod :


  Rok uvedení: 2020 | Release year: 2020

  Alain Delambre je v 57 letech bez práce. Naláká ho zajímavá nabídka zaměstnání, ale všechno se zvrtne, když si uvědomí, že je jen pěšák v kruté korporátní hře.

  Alain Delambre, unemployed and 57, is lured by an attractive job opening. But things get ugly when he realizes he’s a pawn in a cruel corporate game.  1. 1. díl | Episode 1

  51 min

  Alain ve vězení vzpomíná na potíže s dluhy a špatná zaměstnání. Alex Dorfmann, výkonný ředitel skomírající společnosti Exxya, pomýšlí na nezvyklou restrukturalizaci.

  In prison, Alain recalls his struggle with debt and dead-end jobs. Alex Dorfmann, CEO at ailing Exxya, plans an unusual restructuring strategy.

  2. 2. díl | Episode 2

  49 min

  Alain odhaluje během vyšetřování společnosti Exxya svoji impulzivní povahu a je konfrontován Nicole kvůli fingovanému únosu. Olenka maří Alainovy naděje.

  Alain reveals his impetuous nature while investigating Exxya and is confronted by Nicole over the fake hostage-taking. Olenka dashes Alain's hopes.

  3. 3. díl | Episode 3

  59 min

  V centrále společnosti Exxya sází Alain vše na hraní rolí a přebírá otěže. Po zásahu policie společnost vyzrazuje Alainův plán.

  At Exxya's HQ, Alain doubles down on the role-playing, taking full charge. After the police intervene, the company uncovers Alain's master plan.

  4. 4. díl | Episode 4

  49 min

  Alain se vyrovnává s těžkostmi vězení a nutí Lucii, aby ho hájila před soudem. Dorfmann posílá Fontanu za Alainem kvůli chybějícím finančním prostředkům.

  Grappling with the hardships of prison, Alain pushes Lucie to defend him in court. Dorfmann sends Fontana to confront Alain about the missing funds.

  5. 5. díl | Episode 5

  50 min

  Alain si hledá spojence uvnitř vězení i mimo něj. Lucie zpochybňuje před soudem Alainovo divadýlko pro veřejnost. Nicole se k něčemu přizná.

  Alain finds allies inside and outside of prison. A disapproving Lucie questions Alain's PR stunt before the trial. Nicole makes a confession.


  6. 6. díl | Episode 6

  58 min

  Obžaloba vykresluje před soudem Alaina jako manipulátora. Lucie namítá, že je Alain ve skutečnosti oběť. Jak se případ chýlí ke konci, Alain odhaluje svoje pravé já.

  In court, the prosecution portrays Alain as a manipulator, while Lucie argues he’s the victim. As the case concludes, Alain reveals his true self.

  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 22:07

  TOPlist