Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Nero 2014 Platinum 15.0.02200 | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Nero 2014 Platinum 15.0.02200 Názov:Nero 2014 Platinum 15.0.02200 Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:279.2 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2013-10-07 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk: Multi včetně CZ
  Licence: serial
  Minimalní konfigurace: XP, Vista, 7, 8
  Nero 15.0.02200 Platinum 2014

  Nero Platinum je multimediální software Suite, který vám umožní zachytit, konvertovat a konzumovat filmy, hudbu a fotografie s HD zážitkem. Nero Platinum byl postaven s podporou Windows 8 a poskytuje nejlepší zážitek při poslechu disku Blu-ray. Nero Platinum podporuje nejnovější video formáty a má vše, co potřebujete pro konverzi, editaci, vypalování, vychutnejte si filmy, hudbu a fotografie ve vysokém rozlišení. Streamujte své filmy, S Platinum Nero, vytvořte a pak je streamujte do svého Xbox 360 ™, PS3 ™, iPad ®, Androidu tabletu, PC, adaptéru DIGITAL MEDIA, streaming s podporou TV, nebo jiných DLNA nebo UPnP podporovaných zařízení. S Nero Platinum, získáte jeden multimediální přehrávač, který jednoduše zvládne všechno. Celková podpora high-definition formátu AVCHD ™ progresivní video import, editaci a export videa ve formátu AVCHD Progressive ™ (50p/60p) formátu. Rychlý výstup v SmartEncoding. Nero Platinum vám umožní dělat téměř vše,  takže si ho můžete vychutnat na jakémkoli zařízení. Použijte nejnovější vysoce kvalitní video formáty konvertujte, upravujte a vypalujte filmy AVC/264, MKV, MP4, 3GP, AVI ... jen těžko najdete video formát nebo kodek který Platinum Nero nepodporuje. Nyní s Nero Platinum, stabilizujte roztřesené video z vašeho smartphonu nebo ruční kamerou. Přidejte dotek nostalgie s z brusu novým filmem ve stylu retro efektů a filmových motivů. Vytvořte Hollywood kvalitní disky Blu-ray ™ nebo DVD-Video disky ™, kompletní s menu, navigace, grafikou a textem. Při upgradu na Platinum Nero, si můžete stáhnout Nero CoverDesigner, Nero SoundTrax a Nero WaveEditor - to vše zdarma! Díky obohacenému Nero Kwik knihovny médií v Platinum Nero, nikdy nebylo tak snadné pracovat ve všech aplikacích, nebo rychleji najít a využít fotografii, skladbu nebo video, které chcete. Nero Platinum funguje perfektně na Windows8, 7, Windows Vista a Windows XP, taky.
  bystro19, japataj, stefka1983, tooona, sisi1,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -3
  MilHav
  Ratio 4.12

  Member+

  23/02/2014 13.35.24
  Nainstalovat to sice ąlo, dokonce to vzalo i heslo, ale po restartu bylo po srandě... nelegální sw...

  I po odinstalování, restartu a znovu instalaci se to nezlepąilo. Asi něco zůstalo v registrech.

  Nebo se to snad někomu podařilo rozchodit?

  Díky za radu...

  1
  robobenke
  Ratio 7.13

  VIP

  02/01/2014 11.50.57
  Uz som si poradil aj sam,stacilo dat windows do cestiny

  0
  robobenke
  Ratio 7.13

  VIP

  01/01/2014 20.26.36
  neviem nastavit cestinu.poradi niekto,som zaciatocnik

  2
  vito1201
  Ratio 0.27

  VIP

  06/11/2013 12.09.26
  NESTAHUJE MI TO


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.025 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 06:56
  memcache

  TOPlist