Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Nevyjasnene zlociny Roberta Dursta / The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst S01 [WebRip][720p] = CSFD 91% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Nevyjasnene zlociny Roberta Dursta / The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst S01 [WebRip][720p] = CSFD 91% Názov:Nevyjasnene zlociny Roberta Dursta / The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst S01 [WebRip][720p] = CSFD 91% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:4.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-27 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner:Dokumentarny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : ENG
  Titulky : CZE (.SRT) ||| Kontejner : ENG  |||  Překlad CZ titulků : Zora Neoralová
  Rok vydání : USA, 2015
  Minutáž : cca 38–51 min
  Žánr : Dokumentární
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/401302-nevyjasnene-zlociny-roberta-dursta/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt4299972/

  Režie : Andrew Jarecki
  Scénář : Marc Smerling, Zachary Stuart-Pontier, Andrew Jarecki
  Kamera : Marc Smerling
  Hudba : West Dylan Thordson, John Kusiak
  Producenti : Andrew Jarecki, Marc Smerling, Zachary Stuart-Pontier
  Střih : Zachary Stuart-Pontier
  Scénografie : Almitra Corey, John Furgason
  Kostýmy : Malgosia Turzanska


  Hrají (Actors) : Kirsten Dunst, Andrew Jarecki, Frank Langella, Marc Smerling, Barbara Walters, Joy Behar (a.z.), Kim Lankford, Kevin J. Hynes, Zachary Stuart-Pontier  OBSAH : Tento dokumentární seriál vynáší na světlo dlouho pohřbené informace o řadě nevyjasněných zločinů a muži podezřelém z jejich spáchání - Robertu Durstovi, potomku miliardářské rodiny Durstových, který na výrobě dokumentu plně spolupracoval.

  Průlomový šestidílný dokument režiséra Andrewa Jareckého, který jej zároveň ve spolupráci s kameramanem Marcem Smerlingem produkoval. Seriál odhaluje dlouho pohřbené informace, které tito filmoví tvůrci objevili během svého sedmiletého pátrání. Předmětem jejich zájmu byla série nevyjasněných zločinů a muž podezřelý z jejich spáchání - Robert Durst, potomek miliardářské rodiny Durstových, jenž na výrobě dokumentu plně spolupracoval. Oslnivý, samotářský a médii neustále obletovaný Durst nikdy veřejně nepromluvil - až dosud. Během exkluzivních rozhovorů s Jareckim s překvapivou otevřeností odhaluje tajemství případu, který byl pro úřady po 30 let záhadou. Durst - dlouhou dobu podezřelý ze zmizení své krásné mladé ženy, k němuž došlo v roce 1982 v New Yorku, z vraždy klíčového svědka tohoto případu spáchané v roce 2000 v Beverly Hills i z následné vraždy a rozčtvrcení souseda v texaském Galvestonu - důsledně trval na své nevině a dodnes zůstává na svobodě. Tento bezprecedentní dokument sleduje, jak se vyvíjí Jareckého vztah s Durstem a vynáší na světlo tisíce stran utajovaných dokumentů, policejních složek, klíčové svědky, doposud nezveřejněné záběry a soukromé vězeňské nahrávky.(HBO Europe)

  Seznam kapitol :
  Kapitola 1 : Tělo v zátoce (E01) (2015)

  Kapitola 2 : Chudák bohatý chlapeček (E02) (2015)

  Kapitola 3 : Gangsterova dcera (E03) (2015)

  Kapitola 4 : Texas versus Robert Durst (E04) (2015)

  Kapitola 5 : Rodinné hodnoty (E05) (2015)

  Kapitola 6 : Co jsem sakra udělal? (E06) (2015)
  ...

  darkgirl,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.037 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 13:13

  TOPlist