Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Nezvěstná / Missing (2023)(WEBRip)[1080p] = CSFD 75% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Nezvěstná / Missing (2023)(WEBRip)[1080p] = CSFD 75% Názov:Nezvěstná / Missing (2023)(WEBRip)[1080p] = CSFD 75% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama - Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-13 Peerov:6 (Seed: 6, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: EN
  Titulky: CZ
  Drama / Thriller
  USA, 2023, 111 min
   
  Obsah:
  Matka (Nia Long) mladé June (Storm Reid) zmizí na dovolené v Kolumbii se svým novým přítelem. Když dcera začne po nezvěstné matce pátrat, svazuje jí ruce nejen úřednická byrokracie, ale i vzdálenost tisíce kilometrů. Zatímco June zůstává v Los Angeles, využívá při hledání stop nejmodernější technologie, aby se ji pokusila najít dřív než bude příliš pozdě. Čím více proniká do světa digitální detekce, dostává se jí více otázek než odpovědí... A když June odhalí tajemství o své matce, zjistí, že ji vlastně vůbec neznala.


     
     

   

  Po stahnuti SEEDUJTE!!  ONLINE

  CZ dabing


  CZ titulky

  Lucyfyre666, pavel161267, dedula, wokap, bilk, Merlin88, milosek27, betynka, raruu, -BIGI-, Ajkowic, radossodar, Myšuna, Uper, livia23, Simonko, Radasmarshall, azamat999, ur, yonenr, yousux, Nuggeta66, marvin30, JB2020, MM1118, Pavuk4, Pavuk4, Elisenko, Humusak, _PsychiX_, DeadSh0T, martinhudak, Nabouravac88,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.061 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 18:40
  sql

  TOPlist