Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Nocni motyl (1941)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 75% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Nocni motyl (1941)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 75% Názov:Nocni motyl (1941)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 75% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:3.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-19 Peerov:12 (Seed: 11, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/2080-nocni-motyl/prehled/

  Obsah:
  Nemajetná vychovatelka je z malicherných důvodů vyhozena na dlažbu. V malém posádkovém městě se z bezradnosti oddává důstojnickému sukničkáři. Zděšena z následné deziluze a beznadějně zamilována do jeho druha s hodností se snaží živit poctivou prací, která ji však postupně strhává na dno společnosti. Ujímá se jí přítelkyně žijící z angažmá ve veřejném domě. Pěvecký talent a atraktivní zevnějšek zjednávají nešťastné dívce spolu s nezištnou lidskou přítelkyninou oporou fikci pomyslného úspěchu a výsledný mravně rozpolcený životní pocit. Láska nezkušeného studenta, která je jí zprvu milá svou jinošskou neohrabaností a odzbrojující naivitou, se velmi rychle mění v bezuzdnou mužskou despocii. Tragický mladík, opakovaně zklamaný ve svých neopětovaných nadějích, sahá ze zoufalství ke krajnímu činu. Dívku zabíjí. Shodou okolností se život tragické ženy uzavírá v okamžiku naděje, že doposud beznadějná láska k muži, který o její existenci neměl tušení, by mohla být opětována.

     
       ONLINE  pepa49, pohee, Rowe963, hudrbica, Lee67, Projekt23,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:05
  memcache

  TOPlist