Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Odstrelovac / Shooter (2007)(CZ/EN)(1080p) = CSFD 72% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Odstrelovac / Shooter (2007)(CZ/EN)(1080p) = CSFD 72% Názov:Odstrelovac / Shooter (2007)(CZ/EN)(1080p) = CSFD 72% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2021-10-12 Peerov:22 (Seed: 21, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Krimi,Mysteriozni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Akční / Thriller / Krimi / Mysteriózní
  USA, 2007, 124 minRežie: Antoine FuquaPředloha: Stephen Hunter (kniha)Scénář: Jonathan LemkinKamera: Peter Menzies Jr.Hudba: Mark MancinaHrají: Mark WahlbergKate MaraMichael PeñaDanny GloverMike DopudLane GarrisonElias KoteasRhona MitraNed BeattyLouis Ferreira, (více)Produkce: Lorenzo di BonaventuraRic KidneyStřih: Conrad Buff IVEric A. SearsScénografie: J. Dennis WashingtonMasky: Donald MowatKostýmy: Ha Nguyen

  Obsah:Bob Lee Swagger (Mark Wahlberg) pracuje jako profesionální odstřelovač u americké armády. Spolu se svým parťákem Donniem je nasazen do mise v Etiopii, ovšem během akce se něco zvrtne, Donnie je zabit nepřátelskou armádou, když odstřelovače v terénu nechá jejich vlastní vojsko na pospas palbě. Bob se ale z maléru dostane a uchýlí se k osamělému životu v lesích. Po třech letech se za Bobem vydá plukovník Johnson (Danny Glover) s prosbou o pomoc. Život amerického prezidenta je prý v ohrožení. Hlava Spojených států bude mít v následujících několika dnech tři veřejná vystoupení a na jednom z nich se údajně chystá neznámý pachatel z velké dálky prezidenta zastřelit. Bob Lee Swagger má naplánovat takový atentát, čili naznačit, jak by postupoval on, když by byl v pozici pachatele. Swagger nejprve spolupráci odmítá, ale plukovník Johnson zahraje na správnou vlasteneckou notu a Bob se nakonec rozhodne úkol splnit. Zjistí, že jediné místo, kde by mohl střelec zaútočit, je Philadelphie. Předá plukovníkovi velmi působivou zprávu, jak bude útočník pravděpodobně postupovat, ale Johnson ještě Swaggera poprosí o spoluúčast přímo při projevu. Bob i s tímto souhlasí. Nastal den D, prezident bude k veřejnosti mluvit hned po projevu etiopského arcibiskupa Mutumba. Bob pozoruje s Johnsonem a jeho lidmi celou akci a dospěje k závěru, že střelec bude střílet z kostela. Plukovník Swaggera ujišťuje, že kostel je zajištěn a že střelce dopadnou jeho lidé těsně před spácháním činu. Do místnosti vchází i policista Stanley Timmons, který Boba postřelí, zatímco všichni ostatní vyklízejí pozici. Mezitím dojde i k palbě na veřejnosti, při které je zastřelen etiopský arcibiskup. Bob uniká, Timmons se ho pokouší zabít, ale nepodaří se mu to. Je jasné, že se Swagger stal obětí spiknutí. Ví, že se musí dostat co nejdál od místa činu. Ukradne proto auto nezkušenému agentovi FBI Nicku Memphisovi (Michael Pena) a z vysílaček v autě slyší, že je z něj pronásledovaný podezřelý z útoku na americkou hlavu státu. Bob je těžce raněn, přesto se mu podaří před pronásledováním snad všech policistů ve městě uprchnout. Z celé situace je velmi zmaten hlavně Nick Memphis, kterému se nezdá, že by muž, který ho připravil o auto a ztrapnil ho před ostatními agenty FBI, byl pachatelem atentátu. Bob si mezitím na útěku provizorně ošetří rány, ukradne další auto a dopraví se do Kentucky za vdovou po kdysi zastřeleném příteli Donniem, Sarah Fennovou. Prosí ženu o pomoc a ujišťuje ji, že čin, ze kterého ho teď viní celá Amerika, nespáchal. Od Sarah se Bob dozví, že cílem atentátu nebyl americký prezident, ale etiopský arcibiskup. Žena nakonec Swaggerovi pomůže a rány mu ošetří. Memphis mezitím na vlastní pěst zjišťuje nejasnosti ohledně celého atentátu a je mu jasné, že Swagger nemůže být střelcem, který zavraždil arcibiskupa... (TV Prima)


  CSFD:https://www.csfd.cz/film/222340-odstrelovac/prehled/

  ...   

  pohee, Manny54, Divoch1312, Lampion104, tibotibo, PetrJaros, Rombrt, izech, izech, tondaa, pianpian,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.026 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 08:01
  memcache

  TOPlist