Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

OkMap Desktop 17.6.2 (x64) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  OkMap Desktop 17.6.2 (x64) Názov:OkMap Desktop 17.6.2 (x64) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:406.0 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-21 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  OkMap Desktop 17.6.2 (x64)  Jazyk: EN,DE
  Licence: crack file
  Minimální konfigurace:
  Připojení k internetu
  Processor: Intel Pentium i3, Multi-core GHz, 64bit
  RAM: 4 GB a více
  Hard disk min.: 500 MB a více
  Rozlišení: min. 1440×900
  Operační systém:  Windows 7 (x64), Windows 8 (x64), Windows 8.1 (x64), Windows 10 (x64)  Popis
  OkMap je výkonný software pro mapování, analýzu a zobrazování dat gps. Pomocí této aplikace můžete nahrávat online, digitální mapy a dokonce i mapy, které jste si zakoupili. Je také schopen přijímat vektorová data v různých formátech a data DEM související s poštovními informacemi a nadmořskými výškami terénu.

  OkMap vám umožňuje organizovat vaše cesty pomocí stanic, odznaků a tras a přenést tuto poslušnost na požadované zařízení GPS. Automaticky upravuje informace o výšce různých dílů a je schopen odhadnout dobu ujetých kilometrů. Poskytuje také funkce, které umožňují automatickou navigaci a specifikaci zeměpisných souřadnic.

  Mezi hlavní funkce patří: stahování bezplatných map z mapových serverů, georeferenční digitální mapy, vytváření vlastních map pro použití s ​​vaším GPS nebo mobilním zařízením, vytváření tras na mapě s tvorbou statistik tratí a grafů tratí, navigační systém založený na offline mapách popř. webové mapy s navigačními nástroji, jako je kompas, a mnoha dalšími funkcemi. Hodí se pro profesionální aktivity v terénu, outdoorové sporty a vaše vyžití v přírodě (pátrání a záchrana, trekking, horské kolo, 4WD, geocaching a mnoho dalšího).  Nemám odzkoušeno  Seed bodíky vždy potěší

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 07:42
  memcache

  TOPlist