Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Oko Dravce / Eagle Eye (2008)(CZ/EN)[BluRay][1080p] = CSFD 68% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Oko Dravce / Eagle Eye (2008)(CZ/EN)[BluRay][1080p] = CSFD 68% Názov:Oko Dravce / Eagle Eye (2008)(CZ/EN)[BluRay][1080p] = CSFD 68% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:3.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-06-21 Peerov:14 (Seed: 14, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Mysteriozni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: CZ,EN
  Titulky: EN
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/31648-oko-dravce
  Rok vydání: 2008 
  Délka: 118 Min  Akční / Mysteriózní / Thriller
  USA / Německo, 2008, 118 min


  Režie:
  D.J. Caruso
  Scénář:
  John GlennHillary Seitz
  Kamera:
  Dariusz Wolski
  Hudba:
  Brian Tyler
  Hrají:
  Shia LaBeoufMichelle MonaghanRosario DawsonBilly Bob ThorntonEthan EmbryMichael ChiklisAnthony MackieFahim FazliCameron BoyceMarc SingerLynn CohenBill SmitrovichWilliam SadlerEric Christian OlsenCylk CozartColby FrenchMatt DeCaroJulianne MooreNick SearcyEnver GjokajMichael AhlKatija Pevec

  Obsah:

  Představte si, že vám zazvoní telefon, vy ho zvednete a zbytek života se vám promění v nekonečnou noční můru. Šílené, že? Právě takový moment se stal výchozím bodem thrilleru, pod kterým je coby výkonný producent podepsaný hollywoodský mogul Steven Spielberg. Dva úplně obyčejní mladí Američané se kvůli jednomu takovému telefonátu stanou součástí hry, která je nebezpečnější než ruská ruleta. Ten, kdo utvářel její pravidla, totiž vložil náboje do všech komor revolveru... Rachel (Michelle Monaghan) je svobodná matka osmiletého syna. Právě ho pustila na výlet  ...  Po nahrani torrentu na Tracker nezabudnite tento SEEDOVAT  !!!!!!!!!!!!!!!!
  Myslete na Ostatní  !!!!!!!!!!!!


  heker510 © (2020)
     ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.027 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 13:42

  TOPlist