Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ona / She S01 [WebRip][720p] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ona / She S01 [WebRip][720p] Názov:Ona / She S01 [WebRip][720p] Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:4.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-21 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : HIN   E-AC-3 Dolby Digital Plus 5.1
  Titulky : CZE  +  Multi  (MediaInfo)
  Rok vydání : Indie, 2020
  Žánr : Drama / Krimi
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/837300-ona/komentare/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt11905720/
  Tvůrci : Imtiaz Ali
  Hudba : Ishaan Chhabra
  Domovská stanice : Netflix


  Hrají (Actors) : Vijay Varma, Aaditi Pohankar, Vishwas Kini, Jay Jha  OBSAH : Pro bombajskou policistku, která se v přestrojení snaží odhalit drogový kartel, je případ symbolem cesty za lepším postavením žen. Objeví i potenciál své spící sexuality.(Netflix Czech)
  Názvy epizod :


  Rok uvedení: 2020 | Release year: 2020


  Tajný úkol odhalit drogový kartel změní život nesmělé policistky v Bombaji, která si uvědomí sílu svojí doposud dřímající sexuality.

  An undercover assignment to expose a drug ring becomes a timid Mumbai constable’s road to empowerment as she realizes her dormant sexuality's potential.

  1. Schůzka | The Pickup
  33 m

  Policistka Bhumi se v přestrojení za prostitutku pokusí dopadnout vůdce drogového kartelu. Celá operace se ale zvrtne a ona zjistí nečekanou věc.

  Police officer Bhumi goes undercover as a prostitute to bust a drug cartel leader, but when the operation goes awry, she makes an unexpected discovery.  2. Návrh | The Proposal
  38 m

  Bhumi navštíví manžel, se kterým se rozešla, a to rozčílí její vzpurnou sestru. Sasya souhlasí s policejním výslechem – ale pod jednou podmínkou.

  A visit from Bhumi’s estranged husband angers her rebellious sister. Sasya agrees to cooperate in a police interrogation — on one condition.  3. Tah pěšcem | The Pawn's Move
  37 m

  Sasyovi se podaří Bhumi vyvést z míry a tým začne pochybovat o jejím odhodlání. Fernandez se ji pokusí udržet jako tajnou agentku pro svůj plán na dopadení Sasyova šéfa.

  The team doubts Bhumi’s mettle after Sasya manages to rattle her. Fernandez pushes to keep her as an undercover agent in a plan to nab Sasya’s boss.  4. Noční pochůzka | Night Walk
  43 m

  Bhumi projeví při jedné akci svoji odvahu. Po přijetí do Fernandezova oddělení se začne připravovat na novou riskantní roli.

  After going to dangerous lengths to prove herself, Bhumi is recruited into Fernandez’s department, and begins to prepare for her risky new role.  5. Je čas | It's Time
  31 m

  Bhumi získá kuráž a poplete hlavu neočekávanému cíli. Před Nayakovým příjezdem do Bombaje se Sasya pokusí získat důvěru policie jako informátor.

  Newly emboldened, Bhumi seduces an unlikely target. Ahead of Nayak’s arrival in Mumbai, Sasya attempts to gain police trust as an informant.  6. Slib | The Promise
  34 m

  Po příjezdu Nayaka do Bombaje je Bhumi pod policejním dohledem dopravena do hotelu. Její první setkání s klíčovou osobou ale tým pořádně překvapí.

  With Nayak now in Mumbai, Bhumi is moved to a hotel under police surveillance, but her first encounter with the kingpin takes the team by surprise.  7. Temná stránka | Devil's Share
  39 m

  Po nečekaných komplikacích začne Fernandez pochybovat o Sasyově loajalitě. Nedůvěřivý Nayak zaskočí Bhumi a ta se odhodlá k vlastní šokující akci.

  In the wake of an unexpected complication, Fernandez doubts Sasya’s loyalty. Caught off guard by a suspicious Nayak, Bhumi drops her own bombshell.

  ...

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.036 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 02:53

  TOPlist