Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Painkiller: Hell & Damnation (2012)(EN) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Painkiller: Hell & Damnation (2012)(EN) Názov:Painkiller: Hell & Damnation (2012)(EN) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:4.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2013-10-10 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  žáner : akcia
  dátum vydania: 26.10. 2012
  jazyk : eng
  ochrana:priložené súbory treba zamenit
  recenzia: http://www.sector.sk/recenzia/29844/painkiller-hell-a-damnation.html

  Hardverové požiadavky:
  Minimálne požiadavky: Dualcore CPU 2 GHz, 2 GB RAM, 256 MB VGA, 5 GB HDD
  Doporučené požiadavky: Quadcore CPU 2,4 GHz, 3 GB RAM, 512 MB VGA, 5 GB HDD


  Ako to môže dopadnúť, keď sa po rokoch znovu objaví hra, ktorá bola krátko po premiére pasovaná za old-schoolovú akčnú klasiku? Dopadne to asi ako Painkiller: Hell & Damnation, ktorý je vlastne hybridom, no aj napriek tomu prináša kvalitu, akú sme z tejto série už dlho nemali možnosť si užiť.
  Opäť sa ako hlavná postava objavuje Daniel Garner, ktorého očistcom je, že sa nedokáže nijako spojiť so svojou ženou, s ktorou zahynul pri autonehode. Už vyskúšal všetko, no nijak sa mu nedarí konečne nájsť pokoj. S ponukou však prichádza Smrť. Stačí, ak Daniel nazbiera dostatočný počet duší a jeho nekonečné utrpenie sa skončí a konečne bude môcť byť so svojou láskou. Toto ho privádza na cestu, ktorú už raz absolvoval, aby na nej zožal čo najviac duší. Taktiež znova stretáva Evu, ktorá sa stáva jeho sprievodkyňou, no tentoraz je niečo inak. Príbeh sa vyvíja odlišne a v závere nebudete prekvapení, keď objavíte otvorené vrátka pre pokračovanie.

  Hell & Damnation ponúka 14 úrovní v štyroch kapitolách, pričom niesú
  rovnomerne rozložené a taktiež niektoré sú skryté. Štyri z týchto úrovní sú venované súbojom s megalomanskými bossmi, akí tu už dlho neboli. Kampaň začína približne rovnako ako kedysi. Cez cintorín sa pomaly prebíjate ďalej sériou misií z pôvodnej hry, ktoré sú poprepletané misiami z datadisku Battle Out of Hell. Upravené je ich poradie a nesledujú tak pôvodnú chronológiu. A keď si myslíte, že ste v najlepšom, tak je zrazu koniec. Nový Painkiller neprepisuje všetky pôvodné misie, vyberá si len niektoré z nich. Občas sa mu to darí a vyberie špičkovú (strašidelný dom v bažinách, lunapark), občas výborné kúsky sú nepovšimnuté a nahrádza ich niečim slabším alebo otravnejším.

  Úplnou novinkou v Hell & Damnation je kooperatívny režim pre dvoch hráčov, ktorí si môžu spolu prebehnúť celú kampaň. Okrem neho sa na kooperáciu musíte spoľahnúť aj v režime Survival, kde sa až osem hráčov na mape brodí vlnami prichádzajúcich nepriateľov. Ďalej hra ponúka štyri klasické PVP multiplayerové režimy s až 10 mapami (nie všetky sú dostupné vo všetkých režimoch) a to DM, TDM, CTF a Duel. Okrem hrania cez internet môžete hrať aj po LAN.


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -3
  AnonymousCZ
  Ratio 1  22/10/2013 09.54.08
  zdravim mám steam verzi když někdo poradí jak vytáhnout češtinu tak vám jí sem dám

  1
  zeda
  Ratio 0.43

  Clen

  14/10/2013 11.26.03
  dej seedy upe pls


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.019 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 06:18
  memcache

  TOPlist