Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pan Prstenu Trilogie - Prodlouzena verze / The Lord of the Rings Trilogy - Extended cut (2001-2003)(EN)(CZ,PL,EN titulky)[BRRip][1080p] = CSFD 90% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Pan Prstenu Trilogie - Prodlouzena verze / The Lord of the Rings Trilogy - Extended cut (2001-2003)(EN)(CZ,PL,EN titulky)[BRRip][1080p] = CSFD 90% Názov:Pan Prstenu Trilogie - Prodlouzena verze / The Lord of the Rings Trilogy - Extended cut (2001-2003)(EN)(CZ,PL,EN titulky)[BRRip][1080p] = CSFD 90% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:174.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-10-25 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: EN
  Titulky: CZ, PL, EN
  Rok vydání: 2001, 2002, 2003
  Délka: 12h 7min
  Žánr: Fantasy / Dobrodružný / Akční
  ČSFD:
  https://www.csfd.cz/film/4711-pan-prstenu-spolecenstvo-prstenu/
  https://www.csfd.cz/film/4713-pan-prstenu-dve-veze/
  https://www.csfd.cz/film/4712-pan-prstenu-navrat-krale/
  Pán prstenů: Společenstvo prstenu

  V dávných dobách byl vykován kouzelný Prsten Moci, který vlastnil pán Mordorů Sauron. Jeho moc začal využívat k šíření zla, ale o prsten nakonec v boji přišel, a ten na dlouhá léta zmizel. Nakonec ho našel hobbit Bilbo Pytlík, který díky němu přestal stárnout. Na naléhavou žádost čaroděje Gandalfa předá prsten synovci Frodovi. Ten se svými kamarády Samem, Smíškem a Pipinem odcházejí do Hůrky a Gandalf se vydává pro radu za svým učitelem, čarodějem Sarumanem. Ten se však přidal na stranu zla a zajme ho. S pomocí tajemného hraničáře, přezdívaného Chodec, Frodo a jeho kamarádi uniknou jen o vlásek devíti černým jezdcům, kteří vyrazili z temné věže, aby prsten našli a přinesli svému pánovi Sauronovi. Do Roklinky je svolána velká porada lidí, elfů a skřetů, která rozhodne, že prsten musí být zničen. To je možné pouze tam, kde byl prsten zrozen, v ohni Hory osudu. Odvážný Frodo se nabídne, že tam prsten odnese. Nebezpečí je však příliš veliké, a tak se mu, jako jeho ochránci, postaví po bok čaroděj Gandalf, trpaslík Gimli, elf Legolas, bojovník Boromir, hobiti Sam, Smíšek a Pipin a také Chodec. Zrodí se Společenstvo Prstenu, které se vydává na nebezpečnou cestu plnou nástrah a nebezpečí.

  Pán prstenů - Společenstvo prstenu, část 1. (prodloužená verze) CZ,PL,EN titulky.mkv


  ...  Pán prstenů - Společenstvo prstenu, část 2. (prodloužená verze) CZ,PL,EN titulky.mkv


  ...
  Pán prstenů: Dvě věže

  Po smrti Boromira a rozpadu Společenstva se cesty jeho členů rozdělily. Hobbit Frodo se svým sluhou Samem putují k Hoře Osudu, jen tam mohou sprovodit ze světa obávaný Prsten moci. Musí se však vypořádat se skřetem Glumem, který se snaží Prsten ukrást, ale hobiti ho přemůžou, spoutají a donutí ho, aby je vedl k bráně Mordoru. Aragorn s elfem Legolasem a trpaslíkem Gimlim se vydávají po stopě skřetů, aby osvobodili z jejich zajetí hobbity Smíška a Pippina. Mezitím však sílí moc temného pána Saurona, který se spojil se zrádným čarodějem Sarumanem a společně upínají všechny síly k získání Prstenu. Kdyby ho znovu získali, pak by byla Středozem definitivně odsouzena k zániku. Naše hrdiny tak čeká ještě dlouhé putování a mnohé nástrahy, než se jim podaří Prsten moci jednou provždy zničit.

  Pán prstenů - Dvě věže, část 1. (prodloužená verze) CZ,PL,EN titulky.mkv


  ...  Pán prstenů - Dvě věže, část 2. (prodloužená verze) CZ,PL,EN titulky.mkv


  ...
  Pán prstenů: Návrat krále

  Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem ? A za jakou cenu ?

  Pán prstenů - Návrat krále, část 1. (prodloužená verze) CZ,PL,EN titulky.mkv


  ...  Pán prstenů - Návrat krále, část 2. (prodloužená verze) CZ,PL,EN titulky.mkv


  ...
  slnieckozv, Nejt, Slav1c,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  2
  Slav1c
  Ratio 0.04

  VIP

  08/11/2020 19.22.12
  seed prosím


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.046 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 08:08

  TOPlist