Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pan profesor S02E03 - Odchod (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 57% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Pan profesor S02E03 - Odchod (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 57% Názov:Pan profesor S02E03 - Odchod (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 57% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:963.9 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-16 Peerov:29 (Seed: 29, Leech: 0)
  Zaner:Komedie,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ 
  Titulky: ne
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/1033902-pan-profesor/prehled/
  Komedie / Romantický
  Česko, 2022, (Minutáž: 60 min)  Obsah:
  Marek s Karolínou se konečně dali dohromady, zatím to však přede všemi tají. Karolína zastupuje nepřítomného ředitele Krále a řeší kázeňské problémy studenta Petra, syna matikářky Marešové. Petrovi se posmívají kvůli mámě učitelce spolužáci a on se brání útokem. Král se vrátí do školy zrovna uprostřed Karolínina pokusu o napravení situace, který se zvrhnul v těstovou bitvu. Petrovi hrozí vyloučení, jeho přítelkyně Niky svěří Markovi, že Petra něco trápí. Marek odhalí, že Petra někdo bije. Konfrontuje proto Petrova otce, což se velmi nelíbí jeho ženě a Markově kolegyni Marešové. Rozhodne se i s rodinou odstěhovat. Marek se ji spolu s Karolínou pokouší zastavit, přitom mezi nimi roste napětí – Marek by rád vztah odtajnil, ale Karolína si není jistá. S Pavlem se rozešla Barbora, všichni na škole se ho snaží podpořit. V baru se Pavel seznámí s Evou, povídá jí historky z Markovy praxe. Eva si myslí, že jí vypráví o sobě a stráví s ním noc. Z Evy se k Pavlově překvapení vyklube nová angličtinářka. Marek pomůže zachránit Marešovi – vyjde najevo, že Petra bila jeho máma a díky podpoře Krále a kolegů bude schopná svou situaci řešit. Karolína políbí Marka před studenty, a zveřejní tak jejich vztah...
     
     


  Po nahrani torrentu na Tracker nezabudnite tento stiahnut a SEEDOVAT.
  Devil72cz, teapel, davefus,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 19:33
  sql

  TOPlist