Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Parkland (2013)(CZ) = CSFD 61% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Parkland (2013)(CZ) = CSFD 61% Názov:Parkland (2013)(CZ) = CSFD 61% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-02-21 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Mysteriozni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

     

  Jazyk: CZE 5.1  
  Titulky: Ne
  CSFD:
  http://www.csfd.cz/film/332341-parkland/
  Rok vydání: USA 2013  
  Délka: 93 min
  Žánr: Drama / Mysteriózní / Thriller   
     

  ...


       


  Od tvorcov Toma Hanksa a Garyho Goetzmana pod režisérkou taktovkou spisovateľa Petra Landesmana prichádza dráma Parkland. Jedná sa o pravdivý príbeh z jedného zdanlivo obyčajného dňa, 22. novembra 1963. Bol to deň, ktorý navždy zmenil svet, deň, kedy bol mladý americký prezident John F. Kennedy v Dallase, štát Texas, zavraždený.
  Film odohrávajúci sa v reálnom čase sleduje niekoľkých jednotlivcov, ktorí sú nútení konať a prijímať okamžité rozhodnutia po tejto nepochopiteľnej udalosti. Ak by tak neurobili, dôsledky by mohli byť fatálne nielen pre životy Američanov, ale aj pre celý svet rozdelený na dve superveľmoci.
  Hlavnými hrdinami sú mladí lekári a zdravotné sestry z nemocnice Parkland, šéf tajnej služby v Dallase, kameraman, ktorý zachytil, čo sa stalo, agenti FBI, ktorí mali ozbrojenca Lee Harveyho Oswalda na dosah, a viceprezident Lyndon Johnson, ktorý musel prevziať kontrolu nad krajinou v okamihu oznámenia prezidentovej smrti. Okamihy politickej drámy s nepredstaviteľnými následkami ukážu, ako kľúčové postavy reagujú pod tlakom, v šoku, ohrození a hneve. Iba tí, ktorí budú plní odhodlania a odvahy, majú šancu pozitívne ovplyvniť históriu.
           

     + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.028 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 02:44

  TOPlist