Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pekar / The Baker (2007)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 62% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Pekar / The Baker (2007)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 62% Názov:Pekar / The Baker (2007)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 62% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-19 Peerov:12 (Seed: 12, Leech: 0)
  Zaner:Komedie,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Cz,En
  Titulky: Cz
  Kvalita zvuku: 252 kb/s
  Kvalita videa: 3 000 kb/s
  Rok vydání: 2007
  Délka: 1 hod 22 minut
  Žánr: Komedie / Thriller
  https://www.csfd.cz/film/235411-pekar/prehled/  Milo je profesionálním zabijákem, kterého už jeho práce nebaví a chce přestat. Své poslední oběti daruje život, ale Milův kolega a konkurent Bjorn muže zastřelí. Navíc hodlá o Milově selhání informovat nadřízené a je si jistý, že mu pak dají za úkol Mila zabít. A jak Bjorn předpokládal, tak se i stalo. Milovi se však podaří Bjornovi uniknout. Leo, kolega a přítel nabízí Milovi, aby se dočasně ukryl v jeho venkovském domě v Gwynfydu. Dům v Gwynfydu je bývalé pekařství a místní obyvatelé se právem domnívají, že Milo je pekař, který tu chce obnovit živnost.…
  ...
  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 17:13

  TOPlist