Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pochoduj nebo zemři / March or Die (1977)(CZ/EN)[1080p][WEB-DL] = CSFD 73% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Pochoduj nebo zemři / March or Die (1977)(CZ/EN)[1080p][WEB-DL] = CSFD 73% Názov:Pochoduj nebo zemři / March or Die (1977)(CZ/EN)[1080p][WEB-DL] = CSFD 73% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:4.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-06-16 Peerov:19 (Seed: 19, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Drama,Romanticky,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ, EN
  Titulky: CZ

  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/13300-pochoduj-nebo-zemri/prehled/

  Drama / Válečný / Dobrodružný / Romantický
  Velká Británie  Obsah:
  Žádnou jinou možnost peklo cizinecké legie a pouště nenabízí... Ti muži prošli peklem první světové války – a přesto si asi málokdo z nich dokázal představit, co je čeká v cizinecké legii. Jaký drill, jaká disciplina, jaké pohrdání všemi obyčejnými lidskými hodnotami kromě kázně a slepé poslušnosti. A teď jsou tady, uprostřed děsivé marocké pouště, obklopeni nepřátelstvím, které čtou z očí každého domorodce, jehož potkají. Hrstka sebevrahů, děsící se okamžiku, kdy se roztříštěné domorodé kmeny spojí proti společnému nepříteli. Tady snad může přežít jen takový dobrodruh, jako je lupič klenotů Marco. Mrštný, veselý chlapík, který se nezalekne žádné překážky a který dokáže z každé životní situace – i když je to někdy takřka neuvěřitelné – vytěžit jiskřičku optimismu. Ani poušť ani legie mu to ovšem neusnadňují... Dobrodružný film s hvězdným obsazením, jemuž dominují Terence Hill v roli Marca, Gene Hackman jako americký major, dobře chápající nesmyslnost svého poslání, Catherine Deneuveová jako krásná paní Picardová, která přijela do pouště hledat svého otce a Max von Sydow jako fanatický archeolog, odhodlaný vědě obětovat všechno a každého.


     
     
  Filmy CZ/SK dabing

  BERUJIZEZADU, dedula, wlsp315, Boblig, Filip_Tomas, Hebrejec, chanel777, Oldřich,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.016 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 13:58
  sql

  TOPlist