Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pod hladinou S01E07 - Ve tmě (CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 42% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Pod hladinou S01E07 - Ve tmě (CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 42% Názov:Pod hladinou S01E07 - Ve tmě (CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 42% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:1.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-05-25 Peerov:85 (Seed: 85, Leech: 0)
  Zaner:Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: CZ
  Titulky: NE

  Krimi
  Česko, 2023

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/1178663-pod-hladinou/galerie/z-nataceni/

  Epizoda 7 - Ve tmě

  Obsah. Uprchlý trestanec a muž ze skupiny „Návrat ke kořenům“ se pohřešují. Spojuje je malá chata v lese a fakt, že trestancovo tělo se najde nedaleko. Podle všeho ho zabil muž, který si v lesní skupině pokoušel léčit „duši“ a své sebevražedné sklony. Vopěnka požádá Zacha, aby se Zdeňkem „netahali“ své soukromí do práce. Zach se Zdeňkem jsou přes problém, kterým si procházejí profesionálové a jako tým fungují. Znovu je to sbližuje. Alice se ale bude muset brzy rozhodnout, jestli za sebou nenávratně „zavře dveře“. Rennéina sestra znovu pije a Renné se musí rozhodnout: jestli má získat synovce do své péče, musí změnit povolání. Rydlo v Brně vyhledá Zachova bývalého parťáka a vrací se na Slapy s tím, že jim všem Zach celou dobu lhal.

     
     
  Steve_Rogers, milan159, 666, dedula, pelines, teapel, kelot, BERUJIZEZADU, Trip77, Devil72cz, miroslavhaas, hladky, olda, EWA, Miira, mirek1730,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.072 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:01
  memcache

  TOPlist