Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Podzemne krasavice: Ochtinska aragonitova jaskyna (1984)(SK)[TvRip][1080iLQ] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Podzemne krasavice: Ochtinska aragonitova jaskyna (1984)(SK)[TvRip][1080iLQ] Názov:Podzemne krasavice: Ochtinska aragonitova jaskyna (1984)(SK)[TvRip][1080iLQ] Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:1.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-12-30 Peerov:4 (Seed: 3, Leech: 1)
  Zaner:Dokumentarny,Kratkometrazni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Odkaz na csfd: https://www.csfd.cz/film/280764-podzemne-krasavice-ochtinska-aragonitova-jaskyna/komentare/


  Název: Podzemné krásavice - Ochtinská aragonitová jaskyňa (1984)(SK)

  Popis: Ochtinská aragonitová jeskyně je určitě nejnavštěvovanějším místem nejenom Revúcké vrchoviny. Nachází se v nitru hory Hrádok, mezi Štítnikem a Jelšavou. Je dlouhá několik set metrů, a její aragonitová výzdoba je unikátní. Minerál aragonitu zde vytváří zajímavé trsovité či keříčkovité shluky. Na celém světě jsou přístupné prý jen 3 aragonitové jeskyně. Ochtinská jeskyně byla společně s nedalekými jeskyněmi Slovenského krasu zahrnuta pod ochranu UNESCO. Jeskyni objevili náhodně při razení bánských chodeb v roce 1954 a z celkové délky 300 m je od roku 1972 zpřístupněno 230 m.
  Prostory jeskyně vznikly činností atmosférických vod v krystalických vápencích. V těchto podzemních dutinách se později vytvořila aragonitová výzdoba (známý je hlavně útvar Srdce Hrádku), jež svou krásnou výzdobou ve formě jehlic, trsů, keříků, hrotů a sluncí, je jedinečným přírodním jevem. Její bílá barva kontrastuje s modravým pozadím vápenců.

  Rok vydání: 1984
  Délka videa: 20 min.
  Jazyk zvuku: Slovenština

  Domovská stránka: http://www.ssj.sk/sk/jaskyna/12-ochtinska-aragonitova-jaskyna  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:40

  TOPlist