Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pomsta hriesnice / Die Rache der Wanderhure (2012)(SK) = CSFD 41% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Pomsta hriesnice / Die Rache der Wanderhure (2012)(SK) = CSFD 41% Názov:Pomsta hriesnice / Die Rache der Wanderhure (2012)(SK) = CSFD 41% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2021-09-18 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Historicky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Pomsta hriesnice / Die Rache der Wanderhure  (2012) (SK)  https://www.csfd.cz/film/331915-pomsta-hrisnice/prehled/  ...  Márie a Michel sú teraz manželia a rodičia krásne malé dcéry Trudi. Žijú na hrade Hohenstein ako kasteláni a spoločne s nimi tam žijú aj ich priatelia Hiltrud a Tomas. Márie je na svoju dobu veľmi emancipovaná a vie dobre zaobchádzať s mečom. Pre svoju dcéru Trudi si želá vzdelanie, ale trochu naráža u Michela, ktorý sa domnieva, že to pre dievča nie je nutné. Schopnosti postarať sa sama o seba sa Márii neskôr veľmi oplatí. Hrozí vojna s husitmi a kráľ Žigmund povolá do zbrane aj Michela. Ten je veľkou prekážkou pápežského inkvizítora Janusa. Janus je totiž v skutočnosti Ruppert, muž, ktorý po Márii dlho márne túžia a teraz využíva situácia, aby sa Michela zbavil a získal Márii pre seba. Nechá Michela zastreliť a požaduje od kráľovi, aby prikázal Márii, aby sa znovu vydala. Marie odmieta uveriť správe, že je Michel mŕtvy, nikto nevidel jeho mŕtve telo, a žiada po kráľovi dovolenie, aby ho smela hľadať. Ak nájde dôkaz, že je vdovou, podvolí sa. Kráľ jej dá desať dní na to, aby svojho manžela našla, a Mária sa okamžite vydáva na cestu. Rupert je jej v pätách. Máriino tušenie, že Michel je nažive, bolo správne. K jeho likvidácii bola použitá úplne nová strelná zbraň, ale k jeho šťastie guľka neprenikla hlavou. Michela v bezvedomí nájde muž menom Marat, Mongol, ktorý žije na dvore kniežaťa Sokolného. Marat Michela ošetrí a guľku mu vyberie. Tým mu zachráni život, ale Michel trpí amnéziou. Nepozná ani svoje meno. Zostáva na dvore kniežaťa Sokolného a Marat ho vycvičí v bojovníka, ktorému široko ďaleko nie je rovné. Michel padne do oka dcére Sokolného Jance a on jej city opätuje ...
  pipovamos,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.053 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:47
  neviem

  TOPlist