Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ponorka / Das Boot - 1. serie (CZ)[WebRip][1080p]] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ponorka / Das Boot - 1. serie (CZ)[WebRip][1080p]] Názov:Ponorka / Das Boot - 1. serie (CZ)[WebRip][1080p]] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:19.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-08-23 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Dramatický boj o přežití v hlubinách moře i na přístavní pevnině za druhé světové války.
  Německý koprodukční seriál.

  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ - skryté pro neslyšící
  Rok výroby: 2018 ( dabing 2018 )
  Vysílání: červenec - srpen 2019
  Originální název: Das Boot
  Délka: 8 x 58 min. ( cca )
  Žánr: Drama / Válečný
  Bonusy: Ne
  https://www.csfd.cz/film/653180-ponorka/prehled/
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/12305448974-ponorka/dily/starsi

  Popis:      

  Výpravný historický seriál tematicky volně navazuje na stejnojmenný legendární válečný snímek Wolfganga Petersena z roku 1981. Osmidílná Ponorka v režii Andrease Prochasky nabízí pohled na dramatické události druhé světové války z paluby německé ponorky i spletité osudy civilistů a protinacistický odboj v okupované Francii. V hlavních rolích se představí Vicky Krieps (Nit z přízraků, Mladý Karel Marx či Kolonie), Tom Wlaschiha známý na příklad ze seriálu Hra o trůny či Lizzy Caplan, hvězda seriálu Mystérium sexu, která zde ztvárnila odbojářku Carlu Monroe.

  Neue Wege - 3.7.2019 - 21:40 - 60 min.
  Na podzim 1942 přijíždí do okupovaného francouzského přístavního města La Rochelle mladá tlumočnice Simone Strasserová, aby zde nastoupila v práci pro německé námořnictvo. Z přístavu má brzy vyplout na moře ponorka U-612, považovaná za jednu z nejvyspělejších válečných zbraní své doby a zázrak techniky. Na její tajnou misi pod velením mladého důstojníka se vydává i Simonin mladší bratr, který na pevnině napomáhal protinacistickému odboji. Nezkušená posádka se ocitá uprostřed nelítostné bitvy o Atlantik, ze které se mnozí nevrátili živí.

  Geheime Missionen - 10.7.2019 - 21:45 - 58 min.
  Posádka ponorky U-612 začíná přivykat nové situaci a novým rolím, které přináší válečná mise a dril velícího důstojníka Hoffmana. Simone Strasserová na žádost svého bratra předala morfium neznámé ženě, která byla následně zatčena jako příslušnice odboje. Simone čelí složitému osobnímu dilematu, když má být jako tlumočnice přítomna brutálnímu výslechu zatčené ženy.

  Verluste - 17.7.2019 - 21:45 - 60 min.
  Atmosféra na palubě U-612 houstne, když se rozhoří spor mezi kapitánem Hoffmanem a jeho podřízeným důstojníkem Karlem Tennstedtem. Frank Strasser se obává o osud své těhotné dívky Natalie, které hrozí zatčení kvůli židovskému původu. Simone začíná pomáhat místnímu odboji vedeném enigmatickou Carlou Monroe a snaží se sehnat pro Natalii pas, aby mohla odejít do bezpečí. O inteligentní a půvabnou Simone se ale stále více zajímá vyšetřovatel gestapa Hagen Forster, což jí dostává do velice nebezpečného postavení.

  Zweifel - 24.7.2019 - 21:45 - 57 min.
  Napětí na palubě Hoffmanovy ponorky začíná fatálně ohrožovat úspěch válečné mise a do popředí se dostávají osobní mocenské zájmy členů posádky. Útok na německou ponorku v přístavu následují odvetná opatření z německé strany. Řada zadržených osob z řad civilistů má být popravena.

  Loyalität - 31.7.2019 - 21:45 - 56 min.
  Simone se sbližuje s Carlou Monroe a proniká stále více do sítě protiněmeckého odboje. Hagen Forster vyšetřuje krvavý teroristický útok v přístavu, v němž se právě Carla stává jednou z hlavních podezřelých. Na palubě ponorky Ulrich Wrangler zpochybní Hoffmanovo velení a chce ho sesadit z funkce velícího důstojníka. Posádka tak čelí těžké otázce, zda dosavadnímu veliteli zachová loajalitu.

  Gegen die Zeit - 7.8.2019 - 21:45 - 60 min.
  Ponorka U-612 se ocitá v zoufalé situaci, uvízla na písečném náspu na mořském dně. Nepřátelství mezi členy posádky ustupuje stranou, protože jsou všichni nuceni bojovat v hlubinách Atlantiku o holý život. Simone se ocitá v nebezpečném milostném trojúhelníku. Carla Monroe ji přemluví, aby zneužila Forsterovy náklonnosti a vynášela informace gestapa francouzskému odboji. Jediná chyba ale může mít pro Simone fatální důsledky.

  Verdammt - 14.8.2019 - 21:45 - 57 min.
  Simone se od Hagena Forstera dozvídá, že ponorka jejího bratra se pohřešuje a je vysoce pravděpodobné, že se potopila. Ve skutečnosti se chod U-612 námořníkům podařilo obnovit a vynořit se k hladině, ale nebezpečí zdaleka není zažehnáno. Zoufalá Simone varuje příslušníky odboje, aby se jim podařilo uniknout před zatčením gestapem. Někteří jsou ale odhodláni bojovat za vlast do posledního dechu.

  Abrechnung - 21.8.2019 - 21:45 - 57 min.
  Gestapo v La Rochelle zatýká civilisty, kteří mají být drženi jako rukojmí a popraveni jako nátlak na francouzský odboj. Hagen Forster objevil důkazy Simonina vztahu s Carlou Monroe a její vazby na odboj, který je odhodlán drtivě zničit a Simone postavit před zničující rozhodnutí. Ponorka U-612 se vrací do přístavu a dramatický osud její plavby se uzavírá.


  ...

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.036 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:16

  TOPlist