Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

| SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Popelka z velkomesta / Was kostet die Liebe? - Ein Großstadtmarchen (2016)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 51% Názov:Popelka z velkomesta / Was kostet die Liebe? - Ein Großstadtmarchen (2016)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 51% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-13 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner:Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ 2,0
  Titulky: nie
  https://www.csfd.cz/film/424119-popelka-z-velkomesta
  https://www.imdb.com/title/tt5076290
  Komedie
  Německo, 2016  Jednoho dne zazvoní u plaché Nory její sestřenice Emily a přemluví ji, aby ji nechala u sebe nějakou dobu bydlet. Emily pracuje jako placená společnice. Má zrovna na večer sjednané rito, ale udělá se jí zle od žaludku, a tak Noru přesvědčí, aby to vzala za ni: prý je to ve vší počestnosti, dobře se nají v nějaké luxusní restauraci a vydělá se si 1000 Euro. Po delším váhání Nora svolí, Emily ji vybere šaty a nalíčí ji, půjčí jí své lodičky s obřími podpatky a Nora je k nepoznání. Zapomene jí ale sdělit některé důležité podrobnosti, takže když Nora nezareaguje správně na klientovy narážky, skončí s ním v hotelovém pokoji a klient se domnívá, že souhlasila se sexem. Noře se ale podaří včas uprchnout. V restauraci se však cestou na toaletu seznámila s mladým milionářem Maxem, kterému okamžitě padla do oka. Ten druhý den ve fitku probírá situaci s kamarádem Freddym, který ho ujistí, že na dívkách, které pracují jako doprovod, není nic až tak špatného, a ať si tu krásku, která se mu představila jako Beatrice, objedná. Což Max po delším váhání učiní. Od začátku si ohromně rozumějí a místo do restaurace nakonec zamíří na Maxovo oblíbené místo na venkově, kde se spolu dívají na hvězdy a povídají si až do 5 do rána. Před rozloučením si Max vzpomene, že Beatrice je přece jen "poskytovatel služeb" a dá jí obálku s tisícovkou. Beatrice o ni ale nestojí a nepozorovaně ji zastrčí mezi zadní sedadla auta. Dál se odvíjí komedie plná omylů. Nora pracuje v reklamní agentuře, kam druhého dne jako šéf nastoupí... Max! Nora se před ním schovává, ale celkem zbytečně, nenalíčenou a v obyčejném oblečení ji Max hned ani nepozná...


     
     


  ONLINE  666, MartinZetek, hanotibor, supik_mira,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 01:42
  sql

  TOPlist