Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Posledni lovec carodejnic / The Last Witch Hunter 2015 2160p REMUX HEVC 10bit HDR Cz Eng DTS X 7.1 -Angels = CSFD 56% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Posledni lovec carodejnic / The Last Witch Hunter 2015 2160p REMUX HEVC 10bit HDR Cz Eng DTS X 7.1 -Angels = CSFD 56% Názov:Posledni lovec carodejnic / The Last Witch Hunter 2015 2160p REMUX HEVC 10bit HDR Cz Eng DTS X 7.1 -Angels = CSFD 56% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy Velikost:58.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-07-27 Peerov:18 (Seed: 17, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  UHD release: The Last Witch Hunter 2015 2160p UHD Blu-ray HEVC DTS-HD MA 7.1-COASTER
  Czech audio & subtitles: Blu-ray

  Audio: DTS X 7.1 english; DTS-HD Master Audio 5.1 english; DTS-HD Master 5.1 czech
  Subtitles: english; czech

  https://www.csfd.cz/film/337836-posledni-lovec-carodejnic/

  Akční / Dobrodružný / Fantasy
  USA / Čína / Kanada, 2015, 106 min


  Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední?


     
     


  Lucyfyre666, Smrtislav, orlov, Jooozef, Jomasz3,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.027 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:00
  sql

  TOPlist