Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Priatelstva padajuceho listia (1998)(SK)[TvRip] = CSFD 71% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Priatelstva padajuceho listia (1998)(SK)[TvRip] = CSFD 71% Názov:Priatelstva padajuceho listia (1998)(SK)[TvRip] = CSFD 71% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-02-09 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Psychologicky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Priateľstvá padajúceho lístia (1998)(SK)[TvRip]  Jazyk: SK
  Titulky: Ne
  Obraz: 3769 kbs, 1920 x 1080, 25 fps
  Zvuk: 192 kbs, 48 khz, 2 kanaly
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/27810-priatelstva-padajuceho-listia/prehlad/
  Rok vydání: 1998
  Délka: 1h14m
  Žánr: Psychologický / Dráma


  Popis:
  Videofilm podľa novely Etely Farkašovej prináša psychologicky presvedčivý a emocionálne pôsobivý príbeh starej a osamelej ženy Agáty, ktorá sa ocitá v domove dôchodcov. Neprivádza ju tam ľahostajnosť vzdialených príbuzných, ani sociálna núdza. Dôvody spočívajú v často celkom prirodzenej nemožnosti či neschopnosti strednej generácie, zaťaženej bremenom vlastných záväzkov a povinností, postarať sa o svojich príbuzných dôstojne a zabrániť pocitu, že sú v rodine na ťarchu. Možno je to alibizmus a možno úprimné presvedčenie, že starým ľuďom je lepšie v spoločnosti seberovných, s dobrou lekárskou starostlivosťou. Agáta, citlivá a nepraktická žena, bezdetná vdova, sa teda ocitá v prostredí, na ktoré nebola pripravená, v prostredí cudzích ľudí, s mnohými svojráznymi názormi i zvykmi. Je ochotná zvyknúť si i prispôsobiť sa, no to, čo ju traumatizuje, je egoizmus čudáckej spolubývajúcej.....


     
     

  Po stiahnutí treba poďakovať.  PetrJaros,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:13
  sql

  TOPlist