Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pripad Adolf Hitler: analyza mysli diktatora / Timewatch: Inside the Mind of Adolf Hitler (2005)(CZ)[TVRip] = CSFD 65% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Pripad Adolf Hitler: analyza mysli diktatora / Timewatch: Inside the Mind of Adolf Hitler (2005)(CZ)[TVRip] = CSFD 65% Názov:Pripad Adolf Hitler: analyza mysli diktatora / Timewatch: Inside the Mind of Adolf Hitler (2005)(CZ)[TVRip] = CSFD 65% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument - Velikost:436.7 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2013-11-13 Peerov:2 (Seed: 0, Leech: 2)
  Zaner:Dokumentarny,Historicky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Případ Adolf Hitler: analýza mysli diktátora
  Timewatch: Inside the Mind of Adolf Hitler


  Dokumentární
  Velká Británie
  2005
  Cz 2.0
  47 min
  Režie: David Stewart

  Adolf Hitler - vůdce nacistického Německa, strůjce zkázy skoro celé Evropy, člověk odpovědný za nejkrvavější zločiny v dějinách. Dostal se k moci a vystupoval jako spasitel německého národa. Ale co se skrývalo za touto fasádou? Jaký to byl vlastně člověk? V roce 1943 se americká tajná služba pokusila proniknout do Vůdcova myšlení. Pověřila tým vědců harvardské univerzity, aby sestavili Hitlerův psychologický profil a pokusili se odhadnout, co udělá dál, jak se bude rozhodovat. Řada odhadů a předpovědí byla pozoruhodné přesná. Vědci předpověděli i jeho sebevraždu a o dva roky později i kořeny tohoto činu. Tito vědci tak založili zcela novou vědeckou disciplinu v CIA - obor politického profilování. Od té doby CIA sestavila profil každého významného světového vůdce. Poslední byl Saddám Husajn.


     
       Julokarasek,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.177 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:41
  sql

  TOPlist