Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pripad na vidieku (1993)(SK)[TvRip] = CSFD 50% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Pripad na vidieku (1993)(SK)[TvRip] = CSFD 50% Názov:Pripad na vidieku (1993)(SK)[TvRip] = CSFD 50% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-06-12 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Psychologicky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Prípad na vidieku (1993)(SK)[TvRip]  Jazyk: SK
  Titulky: Ne
  Obraz: 3933 kbs, 1920 x 1080, 25 fps
  Zvuk: 192 kbs, 48 khz, 2 kanaly
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/252355-pripad-na-vidieku/prehlad/
  Rok vydání: 1993
  Délka: 1h39m
  Žánr: Psychologický / Dráma


  Popis:
  Psychologický príbeh zo súčasnosti, ktorý je konfrontáciou osudov troch spolužiakov a bilanciou ich postojov na pozadí spoločenských zmien. Autor Jozef Puškáš situoval svoj príbeh do súčasného prostredia východného Slovenska. Sem sa po rokoch vracia historik Rimko s mladou milenkou, aby v kraji svojho detstva hľadal odpovede na neľahké otázky vlastných životných postojov, omylov i morálnych dlhov. Jeho život zdanlivo pôsobí vyrovnane aj v hektických časoch politických zmien posledných rokov. Veď pracoval dvadsať rokov ako odborník na stredovek, cíti sa ako slušný človek, priemerne úspešný vo svojej profesii a napokon aj príťažlivý svojou zrelosťou a uvážlivosťou pre omnoho mladšiu partnerku. A predsa túži dokázať sebe i svojim bývalým priateľom, že je možné dohnať zameškané a splatiť staré dlhy. Aj zdanlivo idylické prostredie pre krásnu dovolenku je poznačené brutalitou doby - vojenský zbeh s ukradnutou muníciou zúfalo hľadá útočisko.     
     

  Po stiahnutí treba poďakovať.  jankoondovcik, jankoondovcik, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:56
  sql

  TOPlist