Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Project Blue Book S01E04 - Operation Paperclip (2019)[WebRip][720p] = CSFD 76% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Project Blue Book S01E04 - Operation Paperclip (2019)[WebRip][720p] = CSFD 76% Názov:Project Blue Book S01E04 - Operation Paperclip (2019)[WebRip][720p] = CSFD 76% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:823.4 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-02-06 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner:Historicky,Mysteriozni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  USA se mezi lidmi šíří mírná panika kvůli UFO a mimozemšťanům. Mnoho občanů popisuje, že viděli UFO či jejich pasažéry, a to se samozřejmě nelíbí vládě. Armáda tak uvedla do chodu projekt s krycím názvem „Blue Book“. Jedná se o snahy letectva prokázat, že panika je zbytečná a občanům vůbec nic nehrozí. Kapitán letectva Michael Quinn, jež je pověřen vyšetřováním incidentů a ohlášených pozorování UFO, přibírá na pomoc renomovaného astrofyzika doktora J. Allena Hyneka. Oba spolu cestují po Americe a snaží se vědecky prokázat, že to, co lidé spatřili, má racionální vysvětlení.

  Project Blue Book si mě zaháknul na udičku již prvním trailerem. Co by se na tom, někomu mohlo nelíbit? V hlavní roli Aiden Gillen, založeno na skutečných událostech, a to vše prezentováno jako dobové drama. Vše od začátku nasvědčovalo kvalitní podívané.
  Rozhodně je na co se dívat, Amerika 50. let pro mě vždy funguje,
  herecky seriál šlape a ze začátku slibuje (snad) velké věci do zbytku série. Nicméně, nemohu seriál jen chválit, protože trpí jedním poměrně velkým neduhem. Tvůrci se rozhodli rozjet, dle mého názoru, až příliš mnoho dějových linek a epizody kvůli tomu působí trochu roztěkaně.

  Jazyk:EN
  Titulky:Cz
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/674883-project-blue-book
  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  2
  Bobec
  Ratio 26.52

  Member+

  09/02/2019 02.15.07
  Odpovedat

  Proc nejde stahnout?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.039 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 23:12

  TOPlist