Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Prokletí Lizzie Bordenové / Lizzie (2018)(CZ)[1080p] = CSFD 51% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Prokletí Lizzie Bordenové / Lizzie (2018)(CZ)[1080p] = CSFD 51% Názov:Prokletí Lizzie Bordenové / Lizzie (2018)(CZ)[1080p] = CSFD 51% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:6.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-01-28 Peerov:17 (Seed: 17, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Krimi,Mysteriozni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ
  Titulky: Nejsou
  Rok vydani: 2018
  Delka: 105 min
  Odkaz na csfd: https://www.csfd.cz/film/493110-lizzie/prehled/  Píše se rok 1892. Lizzie žije s přísnými rodiči v tmavém domě. Když k nim nastoupí mladičká a pohledná služebná Bridget, brzy se spolu sblíží. Aby je otec, který jejich vztahu rozhodně nefandí, nemohl rozdělit, společně vymyslí ďábelský plán... Píše se rok 1892. Mladá dívka Bridget přichází do velkého domu Bordenových jako služebná. V domě žijí dvě sestry Lizzie a Emma, jejich otec Andrew a nevlastní matka Abby. Pan Andrew je velmi přísný, Lizzie občas propadne záchvatům, klepe se a neví o sobě. Její otec jí psychicky terorizuje a dává za vinu, že kvůli ní je rodina zranitelná, když ukazuje své oplzlé pohyby veřejnosti. Andrewův majetek se neustále zvětšuje a on velmi šetří. Za dveřmi někdo nechává výhružné vzkazy, a dokonce klepe v noci na dveře. Lizzie zaslechne svého otce mluvit se strýcem Johnem, že je nevyhnutelné, aby ji poslali do léčebny. Všechen majetek v případě smrti jejího otce bude spravovat strýc John. Lizzie ho nemá ráda, je to ulhaný obchodník s koňmi, který chce jen zbohatnout. Bridget přijde dopis, že její matka po dlouhé nemoci zemřela. Andrew využívá mladičkou Bridget po nocích pro sex, a jednu noc ho Lizzie uslyší.  Lizzie se stydí za svého otce, Bridget nemůže od nich odejít, protože by ji jinde nevzali bez jeho kladného doporučení. Lizzie uvidí strýce Johna, jak ke dveřím dává výhružný vzkaz. Chce nahnat Andrewovi strach, aby mu zanechal všechen svůj majetek. Otec jí však nikdy neuvěří. Lizzie a Bridget se velmi sblíží, začnou si předávat vzkazy, jednou v kůlně se líbají a Andrew je uvidí. Andrew nechce, aby se dívky k sobě přibližovaly, Bridget začne mít z muže strach, protože ji může nechat zmizet jako předešlé služebné a Lizzie má strach, že ji zavře do léčebny. Lizzie vymyslí plán, spálí otcovu poslední vůli a ráno zavraždí sekyrou svou macechu a potom má Bridget zavraždit jejího otce, ta to však nedokáže...     
     


  ONLINE  darkgirl, doboska, Lubtat, Jooozef, Benysex, radef, noroveles, mivap,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.078 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:39
  memcache

  TOPlist