Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Prometheus (2012) BRRip.CZ.1080p = CSFD 66% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Prometheus (2012) BRRip.CZ.1080p = CSFD 66% Názov:Prometheus (2012) BRRip.CZ.1080p = CSFD 66% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:3.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-01 Peerov:41 (Seed: 40, Leech: 1)
  Zaner:Dobrodruzny,Mysteriozni,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Dobrodružný / Mysteriózní / Sci-Fi
  USA / Velká Británie, 2012, 124 minRežie: Ridley ScottScénář: Jon SpaihtsDamon LindelofKamera: Dariusz WolskiHudba: Marc StreitenfeldHrají: (Noomi Rapace - )(Michael Fassbender - )(Charlize Theron - )Idris ElbaGuy PearceLogan Marshall-GreenSean HarrisRafe SpallEmun Elliott, (více)Produkce: Ridley ScottWalter HillDavid GilerStřih: Pietro ScaliaZvuk: Victor Ray EnnisRon BartlettDoug HemphillSimon HayesScénografie: Arthur MaxMasky: Conor O'SullivanNeal ScanlanNicky KnowlesJana CarboniKostýmy: Janty Yates


  Obsah:V roce 2089 archeologové Elizabeth Shawová a Charlie Holloway objeví nástěnnou malbu v jeskyni ve Skotsku, která se podobá několika dalším malbám jiných kultur. Elisabeth a Charlie považují postavy na nich ztvárněné za Stvořitele lidí z jiných planet. Stárnoucí boháč Peter Weyland financuje výpravu vesmírné lodi Prometheus na vzdálenou planetu LV-223, z níž Stvořitelé údajně pocházejí. Na palubě cestuje skupina vědců, Weyland, velitelka mise Wickersová a android David. Prometheus přistane na opuštěné hornaté planetě, kterou posádka začne zkoumat. Naleznou zde válcovité nádoby, kamennou sochu humanoidní hlavy a neznámé bezhlavé tělo, o němž se domnívají, že patřilo jednomu ze Stvořitelů. Vědci najdou i další těla, což je přivede k domněnce, že Stvořitelé patrně již vymřeli. Členové posádky Millburn a Fifield se rozhodnou vrátit zpátky na loď, ale cestou se ztratí. Spustí se draslíková bouře, expedice musí být přerušena a posádka se vrací na loď. David tajně vezme jednu z nalezených nádob, v nichž se nachází tajemná tekutina. V lodní laboratoři je objevena shoda mezi DNA Stvořitelů a lidskou DNA. David zkoumá válce s tekutinou a její vzorek nepozorovaně přimíchá Charliemu do pití. Krátce poté se spolu Charlie a Elizabeth vyspí. Mezitím hadovité zvíře zaútočí na ztracené vědce Millburna a Fifielda. Millburn zemře a Fifielda pohltí temná tekutina. Při dalším průzkumu planety David objeví další tělo Stvořitele, tentokrát ovšem přežívajícího ve stázi, a spolu s ním i vesmírnou mapu, na které je zvýrazněna Země. Mezitím se u Charlieho projeví příznaky neznámého onemocnění a znetvoří mu obličej. Wickersová odmítne ho dále držet na palubě a upálí ho plamenometem. Testy ukážou, že Shawová je těhotná, ovšem v jejím těle je ukrytý mimozemský zárodek. Pomocí chirurgického robota se podaří zárodek z jejího břicha vyoperovat. Shawová poté zjistí, že Weyland se chce setkat s posledním žijícím Stvořitelem, aby ho zachránil před blížící se smrtí stářím... (TV Prima)


  CSFD:https://www.csfd.cz/film/290958-prometheus/prehled/


     
     

     ONLINE  MartinZetek, fffeero, ulia, pohee, forester_74, Kazatel75, kelot, Jozef017, Rombrt, Divoch1312,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  ernest-bodor-bobin
  Ratio 5.6

  Member+

  05/08/2022 04.47.15

  0
  pohee
  Ratio 1.13

  Member+

  01/08/2022 19.15.10
  Děkuji moc, Upe. Prosím Tě o Tvůj názor a případně radu.. Je vskutku tak nedostupná prodloužená fanouškovská verse v obstojné kvalitě, bez jakýchkoliv osobních zásahů? Viz komentáře u dříve nahozených.. Děkuji. Ahoj


  --------------
  >> 01/08/2022 20.56.49
  UPLOADER: Ahoj no v CZ dub je to problem v EN nie....u mna aj to pri pomalom UPloade


  --------------
  >> 01/08/2022 22.04.27
  pohee: Smutná zpráva... Jinak děkuji za odpověď. Přeji Ti pěkný večer.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.030 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:52
  memcache

  TOPlist