Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

| SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  R.I.P.D. – URNA: Utvar Rozhodne Nezivych Agentu / R.I.P.D. (2013)(CZ) = CSFD 56% Názov:R.I.P.D. – URNA: Utvar Rozhodne Nezivych Agentu / R.I.P.D. (2013)(CZ) = CSFD 56% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:748.2 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-07-31 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Fantasy,Komedie,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Czech
  Titulky: Nie
  Kvalita zvuku: MPEG Audio at 128 Kbps
  Kvalita videa: MPEG-4 Visual at 950 Kbps
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/294303-r-i-p-d-urna-utvar-rozhodne-nezivych-agentu/
  Rok vydání: USA, 2013
  Délka: 96 min
  Obal:


  ŽŽánr: Akční / Komedie / Krimi / Fantasy

  Screen:
  ...


  Obsah:
  Nick Walker (Ryan Reynolds) byl elitním detektivem, jenžže pak to schytal během jedné akce a v odchodu na věčnost mu nezabránila ani neprůstřelná vesta. Místo paní Zubaté na něj ale čeká mimořádně strohá policejní důstojnice (Mary-Louise Parker), která mu jako bývalému skvělému poldovi nabídne práci u URNA, Útvaru rozhodně nežživých agentů. V jejích řadách se vrátí na Zemi a bude ji čistit od neřádů, kteří užž dávno patří na onen svět, ale zuby nehty se definitivě brání. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému ššerifovi Royi Pulsipherovi (Jeff Bridges), který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, žže pro pobyt na Zemi má kažždý mrtvý polda změněnou identitu (Nickovi byla přidělena dokonalá vizᾞ čínského důchodce), aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé, a žže mrtví padouchové mohou někdy být až nečekaně žživí a nebezpeční. Nick se v poněkud morbidním prostředí bude muset hodně rychle zorientovat, protožže celý tým stojí tváří v tvář největšší bezpečnostní krizi ve svých dějinách. Mrtví stojí jen krůček od ovládnutí světa žživých a jediný, kdo jim to můžže překazit, je právě URNA.

  Režžie: Robert Schwentke
  Předloha: Peter M. Lenkov (kniha)
  Scénář: Phil Hay, Matt Manfredi
  Kamera: Alwin H. Kuchler
  Hudba: Christophe Beck
  Hrají: Ryan Reynolds, Jeff Bridges, Kevin Bacon, Robert Knepper, Mary-Louise Parker, Stephanie Szostak, James Hong, Devin Ratray, Mike O'Malley, Marisa Miller, Daniel Lowney, Robert Masiello, Morgane Slemp, Zoe Aggeliki
  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  puliik
  Ratio 3.01

  Member+

  06/11/2016 16.25.05
  jj je to OK, vďaka

  0
  JuRij
  Ratio 4.15

  Member+

  08/09/2014 09.10.05


  ...


  0
  spendy777
  Ratio 1.73

  Member+

  24/08/2014 16.57.35
  A:10    V:10
  Film v pohode, kvalita OK
  Vdaka UPLOADER


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.027 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 06:08

  TOPlist