Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ralph Rozbi-to / Wreck-It Ralph (2012)(SK)[1080p] = CSFD 82% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ralph Rozbi-to / Wreck-It Ralph (2012)(SK)[1080p] = CSFD 82% Názov:Ralph Rozbi-to / Wreck-It Ralph (2012)(SK)[1080p] = CSFD 82% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy Kreslené Velikost:4.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-12-13 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner:Animovany,Dobrodruzny,Komedie,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Dĺžka: 101 minút
  Jazyk: AC3 Slovensky
  Titulky: Sk
  Rok vydania: USA 2012
  Žáner: Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný  http://www.csfd.cz/film/300893-raubir-ralf/  Popis

  Dva a pol metra vysoký a tristo kilogramov vážiaci hromotĺk Ralph Rozbi-to je zápornou postavou starej počítačovej hry s názvom Opravár Felix Junior. Ralph v hre demoluje dom, ktorý obľúbená hlavná postava Felix okamžite opravuje. Ralpha nemá nikto rád, pretože všetko ničí, zatieľ čo Felixa všetci milujú a obdivujú lebo všetko opraví a všetkých zachráni. Ralph strávil 30 rokov v tieni populárneho Felixa a rola zločinca v počítačovej hre ho už nebaví. Deštruktívna činnosť a osamelosť ho natoľko frustrujú, že sa rozhodne situáciu zmeniť. Aj on sa chce stať kladným hrdinom a získať medailu za odvahu! To ale musí získať úlohu v inej počítačovej hre.  Ralph vezme svoj osud do vlastných rúk a vydá sa naprieč niekoľkými generáciami hier, aby dokázal, že aj on sa môže stať hrdinom.  ...

  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.115 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 08:50

  TOPlist