Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ray (2004)(CZ/EN/HUN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 84% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ray (2004)(CZ/EN/HUN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 84% Názov:Ray (2004)(CZ/EN/HUN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 84% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:9.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-03-27 Peerov:10 (Seed: 10, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Hudebni,Zivotopisny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky







  ZVUK:CZ/EN/HUN
  TITULKY:CZ

  Hudební / Drama / Životopisný
  USA, 2004, 152 min (Director's Cut: 178 min, Alternativní 146 min)
  Režie: Taylor Hackford
  Scénář: James L. White
  Kamera: Paweł Edelman
  Hudba: Craig Armstrong
  Hrají: Jamie Foxx, Kerry Washington, Regina King, Patrick Bauchau, Curtis Armstrong, David Krumholtz, Richard Schiff, Larenz Tate, Clifton Powell, (více)

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/116531-ray/prehled/

  Ray Charles (Jamie Foxx) se narodil v chudém městečku v Georgii. V sedmi letech byl svědkem bratrovy náhlé smrti a krátce poté oslepl. Matka mu však vždy dodávala kuráž a trvala na tom, aby si našel vlastní životní cestu. Charles brzy objevil svůj dar a radost, kterou mu přinášela hra na klavír. Následovalo turné po jižanských státech a oduševnělý zpěvák si záhy získal pozornost celého světa. Stvořil svůj vlastní nenapodobitelný styl, do kterého začlenil gospel, country, jazz i orchestrální melodie. Ray Charles doslova rozpoutal hudební revoluci a nenávratně změnil způsob, jakým si lidé doposud vychutnávali hudbu. Film Ray přináší portrét Charlese coby hudebního génia, jenž se snaží překonat závislost na drogách a zároveň se stává jedním z nejoblíbenějších umělců všech dob.



     
     








  Jablonka, lalik,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.027 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:14
  sql

  TOPlist