Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Resident Evil: Odveta / Resident Evil: Retribution 2012 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 47% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Resident Evil: Odveta / Resident Evil: Retribution 2012 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 47% Názov:Resident Evil: Odveta / Resident Evil: Retribution 2012 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 47% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy Velikost:55.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-03 Peerov:23 (Seed: 16, Leech: 7)
  Zaner:Akcni,Horor,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  ... Dolby Vision ...

  UHD release: Resident Evil: Retribution 2012 2160p FRA UHD Blu-ray HEVC TrueHD 7.1-MACHETEKILLS
  Czech audio & subtitles: UHD

  Audio: Dolby TrueHD/Atmos Audio 7.1 english; Dolby Digital Audio 5.1 czech
  Subtitles: english; czech

  https://www.csfd.cz/film/293062-resident-evil-odveta/

  Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi a mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví. Jediná a poslední naděje lidské rasy v podobě Alice se probudí v srdci nejtajnější operace společnosti Umbrella a odkrývá víc o své tajemné minulosti, jak dále pátrá v komplexu. Alice, bez bezpečného útočiště, pokračuje v honbě na ty, kteří jsou odpovědni za šíření epidemie; honbě, která jí dovede z Tokya do New Yorku, Washingtonu a Moskvy a vyvrcholí ohromujícím odhalením, které ji donutí znovu přemýšlet o všem, o čem si dosud myslela, že je pravda. Alice, které pomáhají noví spojenci a staří přátelé, musí bojovat tak dlouho, aby přežila a unikla nepřátelskému světu na pokraji zapomnění. Konec se blíží.


     
     

  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  FreakB
  Ratio 1.38

  Member+

  05/08/2022 14.28.40
  škoda, že je to tak velké


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 15:34
  memcache

  TOPlist