Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Resident Evil: Posledni kapitola / Resident Evil: The Final Chapter 2016 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 51% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Resident Evil: Posledni kapitola / Resident Evil: The Final Chapter 2016 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 51% Názov:Resident Evil: Posledni kapitola / Resident Evil: The Final Chapter 2016 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 51% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy - Velikost:59.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-01-20 Peerov:6 (Seed: 5, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Horor,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Resident Evil: The Final Chapter 2016 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels

  Audio: Dolby TrueHD/Atmos Audio 7.1 english; Dolby Digital Audio 5.1 czech
  Subtitles: english; czech

  https://www.csfd.cz/film/336745-resident-evil-posledni-kapitola/

  Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít.


     
       Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.110 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 10:29
  memcache

  TOPlist