Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Rozesmat, nebo zemrit / Suomen hauskin mies (2018)[1080p] = CSFD 69% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Rozesmat, nebo zemrit / Suomen hauskin mies (2018)[1080p] = CSFD 69% Názov:Rozesmat, nebo zemrit / Suomen hauskin mies (2018)[1080p] = CSFD 69% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:1.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-04-12 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Historicky,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : FIN
  Titulky : CZE (.SRT)
  Rok vydání : Finsko, 2018
  Délka : 1 hod  42 min
  Žánr : Drama / Válečný / Historický
  Odkaz na ČSFD:  https://www.csfd.cz/film/602948-rozesmat-nebo-zemrit/prehled/
  Odkaz na IMDB:  https://www.imdb.com/title/tt7220696/  Režie : Heikki Kujanpää
  Scénář : Heikki Kujanpää, Mikko Reitala
  Kamera : Heikki Färm
  Hudba : Timo Hietala
  Producent : Klaus Heydemann
  Střih : Jussi Rautaniemi
  Zvuk : Tony Österholm
  Masky : Pia Mikkonen, Kata Launonen
  Kostýmy : Marjatta Nissinen, Hanna Kainulainen


  Hrají (Actors) : Martti Suosalo, Jani Volanen, Leena Pöysti, Paavo Kinnunen, Vesa Vierikko, Jussi Lehtonen, Jussi Nikkilä, Tommi Eronen, Panu Vauhkonen, Paleface, Rüdiger Klink, Marcus Hägg, Petteri Kaukoranta, Eero Herranen, Sami Ristiniemi, Mikko Reitala, Jarmo Kääriäinen, Jari Lippo, Ville Vanhala, Lilia Rönkkö, Aref Rezay, Joona Mielonen, Snoopi Siren, Esko Junkkari, Miihkali Jaatinen, Henrikki Haavisto, Peetu Kaan, Jaani Kekäläinen, Jaakko Kemppainen, Ari-Pekka Rajamäki, Pekka Kauhanen, Risto Kettunen, Mikko Lyytikäinen, Tuomas Guseff, Nico Toikka, Lasse Kuismanen, Roni Mäkinen, Tuija Töyräs, Anton Kettunen, Marko 'Beltzer' Pesonen, Ari Joki

  O FILMU : 1918, Finsko po občanské válce. Parikka, slavný herec Dělnického divadla, je chycen a poslán do zajateckého tábora, kde se jeho přeživší kamarádi zmítají na pokraji života a smrti. Všichni rudí povstalci v táboře mají být popraveni. Ani Parikka není v nijak záviděníhodné situaci – jeho druzi ho považují za zrádce. Mladý praporčík Nyborg, který Parikku jako herce obdivuje, stojí v čele popravčí čety, ale není schopen dát příkaz k palbě. Parikka vzdoruje smrti tím, že před četou vtipkuje, a nakonec se mu podaří dozorce rozesmát. Kapitán Kalm, velitel tábora, se nečekaně rozhodne popravu zastavit. Udělá Parikkovi návrh – pokud herec a jeho přátelé secvičí zábavnou hru pro jeho německé hosty, nebudou zastřeleni.(Cinemax)
  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.033 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:26

  TOPlist